Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

Szanowni Państwo,
przypominamy o wpłacie rocznej składki na ubezpieczenie 24zł (za rok kalendarzowy 2019) w miesiącu styczniu - dziękujemy za terminową wpłatę!

Rozliczasz PIT?
Jesteśmy Organizacją Pożytu Publicznego
podobnie jak w poprzednich latach
możesz przekazać nam 1% swojego podatku
KRS: 0000224046.
-->> zobacz jak to zrobić <<--
Dziękujemy za wpłaty 1% podatku.

Treningi - rocznik 2009 - Orlik

Treningi na BOISKU wiosną (od 19 lutego 2019 do 30 czerwca 2019)

-pnwtśrczptsond
Grupa zielona: 18:30-20:00
(SP 172)
18:30-20:00
(SP 173)
- - 18:30-20:00
(SP 353)
mecze/sparingi mecze/sparingi
Grupa żółta: - 17:00-18:15
(SP 173)
- 18:45-20:00
(SP 353)
- turnieje turnieje

Treningi w HALI zimą 2018/19 (od 19 listopada 2018 do 17 lutego 2019)

Treningi na BOISKU jesienią (od 1 września 2018 do 18 listopada 2018)

Podział na grupy:

Grupa zielonaGrupa żółtaGrupa czerwonaGrupa niebieska
  1. Krzysztof Jaszczyk 09
  2. Cezary Kosturowski 09
  3. Aniela Królikowska 09
  4. Filip Kropornicki 09
  5. Tymoteusz Leszczyński 09
  6. Adam Michałowicz 09
  7. Juliusz Mikosza 09
  8. Ksawery Mikulski 09
  9. Jan Piechowicz 09
  10. Michał Piotrowski 09
  11. Bruno Pohulajewski 09
  12. Bartłomiej Szachnowski 09
  13. Aleksander Wróbel 09
  1. Jan Bednarczyk 09
  2. Jan Bowanko 09
  3. Aleksander Chmielewski 09
  4. Tomasz Garwoliński 09
  5. Stanisław Górecki 09
  6. Jacek Kacprzak 09
  7. Kacper Kalinowski 09
  8. Mateusz Krysztofik 09
  9. Ireneusz Marzyński 09
  10. Antoni Ostrowski 09
  11. Patryk Pisarczyk 09
  12. Michał Pyła 09
  13. Grzegorz Tymiński 09
  14. Adam Wrocławski 09

      Legenda

      SP171 - Szkoła Podstawowa 171, ul. Armii Krajowej 39, Warszawa-Wesoła
      SP172 - Szkoła Podstawowa 172, ul. Brata Alberta 46 (dawny Zespół Szkół 94, ul. Krótka 1), Warszawa-Wesoła (Zielona)
      SP173 - Szkoła Podstawowa 173, ul. Trakt Brzeski 18, Warszawa-Wesoła (Stara Miłosna)
      SP174 - Szkoła Podstawowa 174, pl. Wojska Polskiego 28, Warszawa-Wesoła
      SP353 - Szkoła Podstawowa 353, ul. Cieplarniana 23, Warszawa-Wesoła (Stara Miłosna)
      SP385 - Szkoła Podstawowa 385 (dawne Gimnazjum 119), ul. Klimatyczna 1, Warszawa-Wesoła (Stara Miłosna)
      GŁÓWNE - Stadion w Wesołej (boisko trawiaste), pl. Wojska Polskiego 28, Warszawa-Wesoła

      Sezon 2018/19

      Letni obóz sportowy rocznika 2009 zaplanowany jest na 11 sierpnia - 18 sierpnia 2019. Szczegóły oraz zapisy wkrótce!

      Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-10 - zima/wiosna 2018/19

      W sobotę 27.04.2019 2009 (żółta) rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (BOISKO).

      We wtorek 16.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z WBS Warszawa w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

      W weekend 13/14.04.2019 weźmiemy udział w dwudniowym międzynarodowym turnieju (woj. wielkopolskie). Zbiórka ul. Klimatyczna 1, wyjazd piątek godzina 12:30 11:00, powrót w niedzielę około godziny 22:00. Koszt na zawodnika (uwzględniający nocleg hotel**** z wyżywieniem [www.hotelremes.pl] oraz transport [BUSem] w obie strony oraz dodatkowy* posiłek w drodze powrotnej) wynosi 410+115+15* = 540 zł (wpłaty na konto rocznika do dn 7.04.2019). Klub pokrywa opłaty za udział drużyny w turnieju.

      W sobotę 06.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki E2 Orlik U-10 KS Drukarz Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko sztuczna trawa), al. Zieleniecka 2.

      W niedzielę 31.03.2019 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z KS II Halinów w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

      W niedzielę 24.03.2019 rozegramy mecz 6 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z KS Legionovia II w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

      W niedzielę 17.03.2019 rozegramy mecz 5 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z Football Academy Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

      W sobotę 10.03.2019 rozegramy mecz 4 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z AP Wilki I Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

      W niedzielę 10.03.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2009 II z KS Wesoła 2010 II w Wesołej, pl. Wojska Polskiego 28 (BOISKO sztuczna trawa).

      W sobotę 02.03.2019 rozegramy mecz 3 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z MKS Znicz Pruszków w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

      W niedzielę 24.02.2019 rozegramy mecz 2 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z PSS Legion I Warszawa w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

      W sobotę 23.02.2019 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

      W sobotę 16.02.2019 rozegramy mecz 1 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z Turbo Football Academy I w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

      Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-11 / U-10 - jesień 2018/19

      Zimowy obóz sportowy rocznika 2009 odbędzie się w terminie 2 lutego - 9 lutego 2019 (drugi tydzień ferii woj. mazowieckie). Szczegóły oraz zapisy do 10 grudnia 2018!

      W niedziela 20.01.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Dąbrówka 2009 z KS Wesoła 2009 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Dąbrówki 10 (hala sportowa przy SP 2).

      W sobotę 12.01.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2008 z KS Wesoła 2009 w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

      W sobotę 12.01.2019 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

      W niedzielę 2.12.2018 weźmiemy udział w halowym turnieju piłki nożnej w godzinach 9-16 w Babicach (GOSiR Zielonki-Parcela, ul. Południowa 2B).

      W niedzielę 25.11.2018 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

      W piątek 23.11.2018 planujemy mecz kontrolny KS Piaseczno 2009 z KS Wesoła 2009 w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16. (Stadion GOSiR Piaseczno).

      W poniedziałek 12.11.2018 (dzień wolny) rozegramy 2009 (zielona) mecz kontrolny w Wesołej przy pl. Wojska Polskiego 28 (boisko natualne/sztuczne SP 174).

      W poniedziałek 12.11.2018 (dzień wolny) rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (boisko sztuczne).

      W niedzielę 28.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z GKS Wilga Garwolin w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:30.

      W niedzielę 21.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Zwar Warszawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:30.

      W sobotę 20.10.2018 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (boisko sztuczne).

      W sobotę 13.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 7 kolejki Orlik U-10 ŁKS Promnik Łaskarzew z KS Wesoła 2009 w Łaskarzewie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 9:00 w Łaskarzewie, Kolejowa 13. Zakończenie ok 12:00.

      W niedzielę 7.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 6 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z SKS Sokół Kołbiel w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 17:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 20:00.

      W sobotę 29.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 5 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z UKS Iskra II Pilawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:00.

      W niedzielę 23.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 4 kolejki Orlik U-10 GKS Wilga II Garwolin z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 11:00 w Garwolinie, ul. Sportowa 34. Zakończenie ok 13:45.

      W sobotę 15.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki Orlik U-10 Zwar III Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 15:30 w Warszawie, ul. Pożaryskiego 10. Zakończenie ok 18:15.

      W niedzielę 09.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Promnik Łaskarzew w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:00.

      W sobotę 01.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki Orlik U-10 SKS Sokół Kołbiel z KS Wesoła 2009 w Kołbieli (boisko _________ trawa). Zbiórka 10:30 w Kołbiel, ul Szkolna 5. Zakończenie ok 13:00.

      Sezon 2017/18

      © 2007 Krzysztof Adamski
      [KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYD??
      [Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła               2002/03] [KS Wesoła               2004/05] [KS Wesoła               2006/07] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła            2013/14