Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

Szanowni Państwo,
przypominamy o wpłacie rocznej składki na ubezpieczenie 24zł (za rok kalendarzowy 2019) w miesiącu styczniu - dziękujemy za terminową wpłatę!

Rozliczasz PIT?
Jesteśmy Organizacją Pożytu Publicznego
podobnie jak w poprzednich latach
możesz przekazać nam 1% swojego podatku
KRS: 0000224046.
-->> zobacz jak to zrobić <<--
Dziękujemy za wpłaty 1% podatku.

KS Wesoła 2009 - rocznik 2009 - Orlik

 TytułOdsłonyZdjęć

Sezon 2018/19

Letni obóz sportowy rocznika 2009 zaplanowany jest na 11 sierpnia - 18 sierpnia 2019. Szczegóły oraz zapisy wkrótce!

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-10 - zima/wiosna 2018/19

W sobotę 27.04.2019 2009 (żółta) rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (BOISKO).

We wtorek 16.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z WBS Warszawa w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W weekend 13/14.04.2019 weźmiemy udział w dwudniowym międzynarodowym turnieju (woj. wielkopolskie). Zbiórka ul. Klimatyczna 1, wyjazd piątek godzina 12:30 11:00, powrót w niedzielę około godziny 22:00. Koszt na zawodnika (uwzględniający nocleg hotel**** z wyżywieniem [www.hotelremes.pl] oraz transport [BUSem] w obie strony oraz dodatkowy* posiłek w drodze powrotnej) wynosi 410+115+15* = 540 zł (wpłaty na konto rocznika do dn 7.04.2019). Klub pokrywa opłaty za udział drużyny w turnieju.

W sobotę 06.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki E2 Orlik U-10 KS Drukarz Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko sztuczna trawa), al. Zieleniecka 2.

W niedzielę 31.03.2019 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z KS II Halinów w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W niedzielę 24.03.2019 rozegramy mecz 6 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z KS Legionovia II w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 17.03.2019 rozegramy mecz 5 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z Football Academy Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 10.03.2019 rozegramy mecz 4 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z AP Wilki I Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 10.03.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2009 II z KS Wesoła 2010 II w Wesołej, pl. Wojska Polskiego 28 (BOISKO sztuczna trawa).

W sobotę 02.03.2019 rozegramy mecz 3 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z MKS Znicz Pruszków w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 24.02.2019 rozegramy mecz 2 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z PSS Legion I Warszawa w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 23.02.2019 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W sobotę 16.02.2019 rozegramy mecz 1 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z Turbo Football Academy I w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-11 / U-10 - jesień 2018/19

Zimowy obóz sportowy rocznika 2009 odbędzie się w terminie 2 lutego - 9 lutego 2019 (drugi tydzień ferii woj. mazowieckie). Szczegóły oraz zapisy do 10 grudnia 2018!

W niedziela 20.01.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Dąbrówka 2009 z KS Wesoła 2009 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Dąbrówki 10 (hala sportowa przy SP 2).

W sobotę 12.01.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2008 z KS Wesoła 2009 w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W sobotę 12.01.2019 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W niedzielę 2.12.2018 weźmiemy udział w halowym turnieju piłki nożnej w godzinach 9-16 w Babicach (GOSiR Zielonki-Parcela, ul. Południowa 2B).

W niedzielę 25.11.2018 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W piątek 23.11.2018 planujemy mecz kontrolny KS Piaseczno 2009 z KS Wesoła 2009 w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16. (Stadion GOSiR Piaseczno).

W poniedziałek 12.11.2018 (dzień wolny) rozegramy 2009 (zielona) mecz kontrolny w Wesołej przy pl. Wojska Polskiego 28 (boisko natualne/sztuczne SP 174).

W poniedziałek 12.11.2018 (dzień wolny) rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (boisko sztuczne).

W niedzielę 28.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z GKS Wilga Garwolin w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:30.

W niedzielę 21.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Zwar Warszawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:30.

W sobotę 20.10.2018 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (boisko sztuczne).

W sobotę 13.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 7 kolejki Orlik U-10 ŁKS Promnik Łaskarzew z KS Wesoła 2009 w Łaskarzewie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 9:00 w Łaskarzewie, Kolejowa 13. Zakończenie ok 12:00.

W niedzielę 7.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 6 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z SKS Sokół Kołbiel w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 17:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 20:00.

W sobotę 29.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 5 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z UKS Iskra II Pilawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:00.

W niedzielę 23.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 4 kolejki Orlik U-10 GKS Wilga II Garwolin z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 11:00 w Garwolinie, ul. Sportowa 34. Zakończenie ok 13:45.

W sobotę 15.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki Orlik U-10 Zwar III Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 15:30 w Warszawie, ul. Pożaryskiego 10. Zakończenie ok 18:15.

W niedzielę 09.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Promnik Łaskarzew w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:00.

W sobotę 01.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki Orlik U-10 SKS Sokół Kołbiel z KS Wesoła 2009 w Kołbieli (boisko _________ trawa). Zbiórka 10:30 w Kołbiel, ul Szkolna 5. Zakończenie ok 13:00.

Sezon 2017/18

© 2007 Krzysztof Adamski
[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYD??
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła               2002/03] [KS Wesoła               2004/05] [KS Wesoła               2006/07] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła            2013/14