Kontakt              Praca, Staż

KS Wesoła PIŁKA NOŻNA
Szanowni Państwo,
w okresie lipiec-sierpień wpłacamy tylko jedną składkę w wysokości 110 PLN za miesiąc sierpień (płatna do 10.08.2018).

KS Wesoła (BRMKARZE) od środy 21.11.2018 trenujemy na boisku przy SP 385 (ul. Klimatyczna 1) - młodsi 17:00, starsi 18:30.

PIŁKA NOŻNA - Klub Sportowy "Wesoła"

2010: Hary Cup 2018 - eliminacje

Hary Cup 2018, 2010, turniej
Relacja z ogólnopolskiego turnieju halowego w Łodzi - Hary Cup 2018 dla rocznika 2010.

6. 18:15 - Talent Białystok

Pierwszy mecz w turnieju, gramy z TKM Kąty (woj. mazowieckie). Poznajemy uroki gry w hali. Zdobywamy bramkę ⚽, ale tracimy trzy. Dużo przypadkowych zagrań w wykonaniu obydwu drużyn.

Drugi mecz turnieju Orlik Prudnik (woj. opolskie). Dalej oswajamy się z grą w hali. Próbujemy rozgrywać piłkę, ale popełniamy indywidualny błąd, który kosztuje nas utratę bramki. Podobnie jak w poprzednim meczu wyrównujemy na 1:1 ⚽. Nie wykorzystujemy kilku kolejnych sytuacji na objęcie prowadzenia, w zamian popełniamy kolejny błąd w budowaniu akcji i przeciwnik zdobywa drugą bramkę. Pomimo starań nie potrafimy już odwrócić losów meczu, a przeciwnik zdobywa trzecią bramkę po rzucie rożnym.

Trzeci mecz turnieju gramy z MOSP Białystok (woj. podlaskie). W tym meczu liczmy na stabilizację gry oraz pierwsze punkty. Od początku staramy się grać z dużym zaangażowaniem oraz rozgrywać piłkę, jednak podobnie jak w drugim meczu bramkarz popełnia błąd, który kosztuje nas utratę pierwszej bramki. Tym razem pozwalamy przeciwnikowi strzelić kolejne dwie. Pomimo trudnej sytuacji w meczu nasi piłkarze cały czas dążą do zmiany niekorzystnego wyniku. Udaje się to dopiero na kilka minut przed końcem, gdy zdobywamy jak się później okazało jedyną bramkę ⚽. Po trzech meczach bez punktów 😥😥😥

Czwarty mecz eliminacji w grupie B gramy z AKS SMS Łódź (woj. łódzkie). Pierwszy mecz, w którym zaczynamy od zdobycia bramki ⚽, a nasi zawodnicy z każdą minutą nabierają więcej pewności w rozgrywaniu piłki. Nasze akcje są przemyślane i skuteczne. Zdobywamy kolejne bramki ⚽⚽ a mecz kończy się wynikiem 6:0 ⚽⚽⚽⚽⚽⚽. Graliśmy zespołowo i z pomysłem, a przede wszystkim uniknęliśmy błędów własnych 💪💪💪. Cieszy wygrana, ale przede wszystkim to że potrafiliśmy kontrolować grę.

Piąty mecz gramy z Łódzką Akademią Futbolu (woj. łódzkie). Staramy się kontynuować dobrą grę z poprzedniego meczu. Pierwsi zdobywamy bramkę ⚽. Przeciwnik wyrównuje, ale nasi zawodnicy szybko odpowiadają bramką na 2:1 ⚽. Konsekwentną grą zespołową zdobywamy przewagę w meczu, zmuszamy przeciwnika do ciągłej obrony i podwyższamy prowadzenie na trzy ⚽ a potem cztery ⚽ do jednego. Radość naszych piłkarzy po kolejnym wygranym meczu - bezcenne 😍

Ostatni mecz fazy eliminacyjnej gramy z drużyną Talent Białystok (woj. podlaskie), która w turnieju do tej pory ma komplet zwycięstw, straciła tylko jedną bramkę, a rok temu wygrała tutejszy turniej. Zatem prawdziwy test naszej turniejowej gry przed nami. Przez pierwszą połowę meczu również staramy się kontrolować, grę, ale przeciwnik wyprowadza groźne kontry. Dwie z nich zamienia na bramki. Przegrywamy 0:2. Taki obrót wydarzeń jeszcze bardziej zmotywował naszych młodych piłkarzy do skutecznej gry. Trzy minuty później uderzeniem w okienko zdobywamy bramkę kontaktową ⚽, co sprawia że szansa na zdobycie kolejnych punktów jest bardzo realna. Konsekwentna gra do ostatnich sekund sprawia, że w ostatniej akcji meczu zdobywamy wyrównującą bramkę ⚽, a mecz kończy się wynikiem 2:2 😎. Nasza gra w ostatnich meczach znajduje uznanie w oczach kibiców, którzy dopingują nas brawami 💪. Dzięki dobrej drugiej połowie dzisiejszego turnieju awansujemy do finału A. Kolejne mecze już jutro - zapraszamy ! Szczegóły w harmonogramie wydarzenia.

Po kolacji zasłużona regeneracja w Aquaparku Fala 🏊‍♂️🏊‍♂️🏊‍♂️ Statek piratów, rwąca rzeka, zjazd na pontonach to te atrakcje, które szczególnie przypadły nam do gustu 😄😊.