2006/2007 2008 2011 2012 2009 2010
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

KS Wesoła SZACHY Szanowni Państwo, od 1 września 2017 w sekcji szachów zmianie ulega wysokość składki, która będzie wynosiła 50 PLN miesięcznie (płatna do 10 dnia miesiąca przez 11 miesięcy w roku - w wakacje płacimy tylko jeden raz). Bez zmian pozostają zniżki dla rodzeństwa trenującego w sekcji: 35 PLN za drugie dziecko oraz 25PLN za trzecie i kolejne.

Osiągnięcia - Najlepsze wyniki sekcji szachów

Sekcja Szachów - Osiągnięcia

2011

  • Aleksandra Maciążek - 2 miejsce i srebrny medal - Warszawska Olimpiada Młodzieży – szachy szybkie dziewczęta U18,
  • Aleksandra Maciążek - 6 miejsce - Warszawska Olimpiada Młodzieży – szachy klasyczne dziewczęta U18,
  • w klasyfikacji klubów - 6 miejsce - Warszawska Olimpiada Młodzieży – szachy szybkie,
  • Aleksandra Maciążek - 2 miejsce i srebrny medal - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - dziewczęta U18,
  • Michał Maciążek - 2 miejsce i srebrny medal - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów - dziewczęta U18,
  • Urszula Staniszewska - 4 miejsce wśród kobiet - Mistrzostwa Mazowsza w Szachach Błyskawicznych,
  • Adrianna Staniszewska - 4 miejsce wśród kobiet - Mistrzostwa Warszawy w Szachach Szybkich.

2010

  • Michał Maciążek - IV miejsce - Warszawska Olimpiada Młodzieży, 24-25.04.2010 - chłopcy U14,
  • Maksymilian Mahor - VIII miejsce - Warszawska Olimpiada Młodzieży, 24-25.04.2010 - chłopcy U18,
  • Drużynowo KS Wesoła - VII - Warszawska Olimpiada Młodzieży, 24-25.04.2010,
  • Kacper Piasecki - VII miejsce - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów Łochów, 23-29.10.2010 - chłopcy U11,
  • KS Wesoła - VI miejsce - Liga Mazowiecka 2009/2010,
  • Krzysztof Gałązka - złote medale na szachownicach - Liga Mazowiecka 2009/2010,
  • Małgorzata Starczewska - złote medale na szachownicach - Liga Mazowiecka 2009/2010,

2009

2008

  • Urszula Staniszewska - 9 miejsce - Mistrzostwa Polski Juniorów, Łeba marzec 2008 - U18
  • Bartosz Nowicki - 1 miejsce i złoty medal – Mistrzostwa Mazowsza Juniorów, Warszawa Lipiec 2008 - U12
  • Bartosz Rytel - 1 miejsce i złoty medal – Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich, 14.04.2007 - U12
  • KS "Wesoła" - 3 miejsce - Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach szybkich, 14.04.2007 - kat. klub sportowy
  • Maksymilian Mahor - 3 miejsce i brązowy medal - Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych, maj 2008 - U14
  • Bartosz Nowicki - 1 miejsce i złoty medal - Warszawska Olimpiada Młodzieży w szachach klasycznych, maj 2008 - U12
  • Bartosz Nowicki - 1 miejsce i złoty medal - Mistrzostwa Mazowsza Juniorów, Warszawa Lipiec 2008 - U12

2007

  • Adrianna Staniszewska - 3 miejsce i brązowy medal Mistrzostwach Polski Juniorów 2007 w szachach błyskawicznych - U18
  • Kinga Pastuszko - 3 miejsce i brązowy medal Mistrzostwa Polski Juniorów 2007 - U10

2006

© 2007 Krzysztof Adamski
[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYD??
[Kontakt] [Osiągnięcia