Kontakt              Praca, Staż

ŁUCZNICTWO - Klub Sportowy "Wesoła"

Łucznictwo

Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakówie

W dniu 5 czerwca 2010 po raz kolejny na torach łuczniczych Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski. W zawodach wystartowało 62 najlepszych studentów z całej Polski. Troje z nich to zawodnicy Klubu Sportowego Wesoła: Barbara Kozłowska, Marcin Kozłowski oraz Łukasz Słomka.

Strzelano kwalifikacje na odległość 70 metrów, następnie pojedynki według zasad Indywidualnej Olimpijskiej Rundy FITA. Po kwalifikacjach wśród studentek Barbara zajmowała 3 miejsce, wśród studentów Marcin był 4 a Łukasz 5. Po pojedynkach zarówno Basia jak i Marcin zajęli 4 miejsce w swoich kategoriach. Łukasz obronił pozycję wywalczoną w kwalifikacjach.

Rozegrano również pojedynki mikstów. W skład miksta wchodzi najlepszy zawodnik i najlepsza zawodniczka z klubu. Nasz mikst: Basia i Marcin Kozłowscy wywalczyli srebrny medal.