ŁUCZNICTWO - Klub Sportowy "Wesoła"

Łucznictwo

Newsy
Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowców w Łucznictwie
W dniach 22-25 lipca na torach Boruty Zgierz odbyły się LXIV Mistrzostwa Polski Juniorów i XXIV Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w łucznictwie.
[więcej>>] (kom.: 1) (odsłony: 1680)

XXVII Międzynarodowy Memoriał Ireny Szydłowskiej
W dniach 19 – 20 czerwca na torach stołecznego Drukarza rozegrany został XXVII Memoriał I. Szydłowskiej. Impreza miała charakter międzynarodowy. Prócz najlepszych zawodników z Polski wystartowało wiele ekip zagranicznych miedzy innymi z Litwy, Estonii, Wielkiej Brytanii oraz Ukrainy. Wśród tych zawodników znalazło się czworo zawodników z Wesołej.
[więcej>>] (kom.: 0) (odsłony: 1428)

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Supraślu
Wielkim sukcesem zakończyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików rozgrywane w Supraślu w dniach 12 – 13 czerwca 2010. Nasi reprezentanci zdobyli aż 6 medali.
[więcej>>] (kom.: 0) (odsłony: 2065)

Warszawska Olimpiada Młodzieży - WOM
W dniu 9 czerwca 2010 na torach Klubu Sportowego Drukarz rozegrany został finał Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. To jedna z najważniejszych imprez dla dzieci i młodzików rozgrywanych w sezonie letnim, w której startowało sześciu reprezentantów naszej dzielnicy: Klaudia Ładziak (KS Wesoła), Anastazja Stachwiuk (KS Wesoła), Karol Ładziak (KS Wesoła), Jarosław Stolarz (KS Wesoła), Julia Maciejewska (SP 174), Patryk Jaskuła (SP 174).
[więcej>>] (kom.: 0) (odsłony: 2439)

Akademickie Mistrzostwa Polski w Krakówie
W dniu 5 czerwca 2010 po raz kolejny na torach łuczniczych Krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego rozegrane zostały Akademickie Mistrzostwa Polski. W zawodach wystartowało 62 najlepszych studentów z całej Polski. Troje z nich to zawodnicy Klubu Sportowego Wesoła: Barbara Kozłowska, Marcin Kozłowski oraz Łukasz Słomka.
[więcej>>] (kom.: 0) (odsłony: 1807)