Nabór do sekcji Piłki Nożnej
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

-Seniorzy
LO
2002/03 + 2004/05 + 2006/07200820092010201120122013201420152016Bramkarze
18.04.2022 - 30.06.2022 Treningi wg planu wiosnnego - SMS od Trenerów

Запрошуємо UA футбольне тренування (Варшава Весола). ми чекаємо на Вас!

KS Wesoła 2010 - rocznik 2010 - Młodzik

Treningi

Treningi Tutaj znajdziesz dokładne informacje o terminie treningów.

Badania lekarskie

Informacja o badaniach

Aktualną informację o terminie obowiązkowych badań dla zawodników KS Wesoła Array przeczytasz tutaj. Sprawdź czy masz ważne badania.

Kalendarz Wesołowicza - rocznik 2010
<<   Maj 2022   >>
PoWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Opłaty

Opłaty za treningi

Płatności dokonujemy na subkonto drużyny:

od października 2015
83 2490 0005 0000 4600 3521 4782

W tytule wpłaty piszemy (zależnie od opłaty):

  • składka członkowska/ubezpieczenie [24PLN]
    "IMIĘ NAZWISKO, DATA UR., składka członkowska ROK"
  • wpisowe [50PLN]
    IMIĘ NAZWISKO, DATA UR., wpisowe
  • składka członkowska piłka nożna [170PLN]
    IMIĘ NAZWISKO, DATA UR, treningi MIESIĄC/ROK
    od października 2021

Sezon 2021/22

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-12 - lato, jesień 2021/22

W sobotę 18.06.2022 mecz mistrzowski 10 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 WRKS Olimpia Warszawa z KS Wesoła 2010 w Warszawa-Wola, ul. Górczewska 56/60 (BOISKO sztuczna trawa). Zbiórka 9:15.

W weekend 11/12.06.2022 mecz mistrzowski 9 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010 z KS Zwar w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W weekend 4/5.06.2022 mecz mistrzowski 8 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010 z KS Grom Pro w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W niedzielę 29.05.2022 mecz mistrzowski 7 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Drukarz z KS Wesoła 2010 w Warszawa, ul. Zieleniecka 2 (BOISKO sztuczna trawa). Zbiórka 11:15.

W sobotę 21.05.2022 mecz mistrzowski 6 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010 z Polonia Warszawa w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

Zbiórka 17:50, zakończenie ok 20:50:

  1. Czartoryski-Sziler Karol
  2. Fryc Mateusz
  3. Gawkowski Rafał
  4. Konoszewski Krzysztof
  5. Malinowski Bartosz
  6. Mirowski Szymon (u)
  7. Nowak Kacper
  8. Nowak Jakub
  9. Pałdyna Mateusz
  10. Sadowski Adam
  11. Skriabin Iwo
  12. Wilewski Franciszek
  13. Żelechowski Maksymilian

Gramy w żółtych koszulkach. Na zbiórkę zakładamy koszulki POLO oraz czarne BLUZY.

W sobotę 14.05.2022 mecz mistrzowski 5 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010 z WRKS Olimpia Warszawa w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 17:30.

W sobotę 7.05.2022 mecz mistrzowski 4 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Zwar z KS Wesoła 2010 w Warszawa, ul. Mieczysława Pożaryskiego 10 (BOISKO sztuczna trawa).

W SOBOTĘ 30.04.2022 zostanie rozegramy zaległy PRZEŁOŻONY przez MZPN z niedzieli 3.04.2022 mecz mistrzowski 1 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 Polonia Warszawa z KS Wesoła 2010 w Warszawa, ul. Konwiktorska 6 (BOISKO sztuczna trawa).

W sobotę 23.04.2022 mecz mistrzowski 3 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Grom Pro z KS Wesoła 2010 w Warszawa-Targówek, ul. Kołowa 18 (BOISKO naturalna trawa). Zbiórka 12:45.

W sobotę 9.04.2022 mecz mistrzowski 2 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010 z KS Drukarz w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 17:00.

W niedzielę 27.03.2022 rozegramy mecz kontrolny AP 11 Legionowo z KS Wesoła 2010 w Wołomin , ul. Korsaka 4 (boisko sztuczne, 9vs9). Zbiórka 16:20.

W sobotę 26.03.2021 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 w Ząbki , ul. Słowackiego 21 (boisko sztuczne, 9vs9). Zbiórka 17:30.

W niedzielę 20.03.2022 rozegramy mecz kontrolny Pelikan Łowicz z KS Wesoła 2010 w Łowiczu, ul. Jana Pawła II (boisko sztuczne, 9vs9). Zbiórka 11:00.

W sobotę 12.03.2022 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 z KS Ursynów 2010 w Warszawa-Służewiec, ul. Piotra Gruszczyńskiego 12 (boisko sztuczne, 9vs9). Zbiórka 9:40.

W sobotę 5.03.2021 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 z Widok Skierniewice 2010 w Warszawa-Falenica, ul. Halna 20 przy XXV LO (boisko sztuczne, 9vs9). Zbiórka 15:15.

W sobotę 26.02.2022 rozegramy mecz kontrolny AP Green z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne). Zbiórka 7:30.

W sobotę 19.02.2022 rozegramy mecz kontrolny Ząbkovia Ząbki z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne). Zbiórka 8:30.

W niedzielę 23.01.2022 rozegramy mecz kontrolny Agape z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne). Zbiórka 11:30.

W niedzielę 16.01.2022 rozegramy mecz kontrolny Kosa Konstancin z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne). Zbiórka 10:30.

W sobotę 15.01.2022 rozegramy mecz kontrolny Mazur Karczew. z KS Wesoła 2010 w Karczew, ul. Ludwika i Jana Trzaskowskich 1 (boisko sztuczne). Zbiórka 15:50.

W sobotę 8.01.2022 rozegramy mecz kontrolny Huragan Wołomin z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne). Zbiórka 12:30.

W czwartek 23.12.2021 rozegramy turniej wewnętrzny KS Wesoła 2010 w Wesołej przy ul. Klimatycznej 1 (HALA - SP 385).

W sobotę 18.12.2021 rozegramy mecz kontrolny ... z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne).

W sobotę 4.12.2021 rozegramy mecz kontrolny RKS Okęcie z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne).

W sobotę 27.11.2021 rozegramy mecz kontrolny Znicz Pruszków z KS Wesoła 2010 w Warszawie, (boisko sztuczne).

W sobotę 6.11.2021 mecz mistrzowski 10 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Grom z KS Wesoła 2010A w Warszawa-Bielany Warszawa-Targówek, ul. Marymoncka 42 Kołowa 18 (BOISKO naturalna/sztuczna trawa). Zbiórka 10:15.

We wtorek 26.10.2021 rozegramy przełożony z niedzieli 17.10.2021 mecz mistrzowski 8 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 UKS Irzyk z KS Wesoła 2010A w Warszawa-Bemowo, ul. Obrońców Tobruku 11 Zielonki-Parcela, ul. Zachodnia 2 (BOISKO sztuczna trawa). Zbiórka 15:15 13:45.

W niedziela 24.10.2021 mecz mistrzowski 9 kolejki III ligi okręgowej D1 Młodzik U-13 Vulcan Wólka Mlądzka z KS Wesoła 2009 w Otwock, ul. Wspaniała (BOISKO sztuczna/natualna trawa). Zbiórka 12:00.

W sobotę 23.10.2021 mecz mistrzowski 9 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010A z AP Wilki w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W sobotę 16.10.2021 rozegramy przełożony na prośbę przeciwnika z niedzieli 17.10.2021 mecz mistrzowski 8 kolejki III ligi okręgowej D1 Młodzik U-13 KS Wesoła 2009 z Sobienie Jeziory w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 17:00 16:00.

W niedzielę 10.10.2021 mecz mistrzowski 7 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010A z KS Halinów w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 10:00.

W niedzielę 3.10.2021 gra wewnętrzna KS Wesoła 2011 / 2010 B

W niedzielę 3.10.2021 mecz mistrzowski 6 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Drukarz z KS Wesoła 2010A w Warszawa-PragaPołudnie, ul. Zieleniecka 2 (BOISKO sztuczna trawa).

W sobotę 25.09.2021 mecz mistrzowski 5 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010A z KS Grom w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W niedzielę 19.09.2021 przesunięty mecz mistrzowski 4 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 AP Wilki Warszawa z KS Wesoła 2010A w Warszawa-Mokotów, ul. Piotra Gruszczyńskiego 12 (BOISKO naturalna trawa).

W niedzielę 12.09.2021 mecz mistrzowski 3 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010A z UKS Irzyk Warszawa w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 9:00.

W sobotę 4.09.2021 mecz mistrzowski 2 kolejki III ligi okręgowej D1 Młodzik U-13 KS Wesoła 2009 z SABIO Miętne w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 14:00.

W sobotę 4.09.2021 mecz mistrzowski 2 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Halinów z KS Wesoła 2010A w Halinów (BOISKO naturalna trawa), ul. Wesoła 6. Zbiórka 11:45.

W niedzielę 29.08.2021 mecz mistrzowski 1 kolejki II ligi okręgowej D2 Młodzik U-12 KS Wesoła 2010A z KS Drukarz w Warszawie-Wesołej (BOISKO naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28. Zbiórka 9:00.

W środę 25.08.2021 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 z AP 11 2010 w Wesołej pl. Wojska Polskiego 28 (boisko naturalne).

W niedzielę 22.08.2021 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 z FDA Wieliszew 2010 w Wesołej pl. Wojska Polskiego 28 (boisko naturalne). Zbiórka 17:15.

W środę 19.08.2021 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 z ... 2010 w Wesołej pl. Wojska Polskiego 28 (boisko naturalne). Zbiórka __:__

Letni obóz sportowy rocznika 2010 odbędzie się w dniach 9 - 15 sierpnia 2021. Zapisy trwają do 30.06.2021.

Sezon 2020/21

Sezon 2019/20

Sezon 2018/19

Sezon 2017/18

Sezon 2016/17


[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYDŻ
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła 2013] [KS Wesoła 2014] [KS Wesoła 2015] [KS Wesoła 2016