Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

Wyniki - rocznik 2009 - Orlik

KS Wesoła 2009 (zielona, żółta) we wtorek 30.04.2019 trenujemy wyjątkowo w godzinach 17:10-18:30 (boisko przy ul. Klimatycznej 1 - zbiórka w szatni 16:55).

Szczegóły meczu

W kolejce rozegrano spotkanie pomiędzy:

  
Mecz odbył się o godzinie .

Opis meczu




Wszystkie typy:
(Wesoła : przeciwnik)



Powrót

Sezon 2018/19

Letni obóz sportowy rocznika 2009 zaplanowany jest na 11 sierpnia - 18 sierpnia 2019. Szczegóły trwają do 16.06!

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-10 - zima/wiosna 2018/19

W sobotę/niedzieę 15/16.06.2019 weźmiemy udział w dwudniowym turnieju piłki nożnej IV Turniej o Puchar Prezydenta m.st Warszawa dla rocznika 2009. Boiska trawiaste, ul. Myśliwiecka 9, Warszawa

Lista zawodników - sobota zbiórka 9:15. Zakończenie ok 14:00:

  1. BOWANKO Jan
  2. KRZYSZTOFIK Mateusz
  3. KOSTUROWSKI Cezary
  4. KROPORNICKI Filip
  5. KRÓLIKOWSKA Aniela
  6. LESZCZYŃSKI Tymoteusz
  7. MIKOSZA Julian
  8. PIECHOWICZ Jan
  9. SZACHNOWSKI Bartosz
  10. WROCŁAWSKI Adam
  11. WRÓBEL Aleksander
  • WBS Warszawa - KS Wesoła
  • Drukarz Warszawa - KS Wesoła
  • KS Wesoła - Polonia Warszawa
  • Football Academy - KS Wesoła

Lista zawodników - niedziela zbiórka 9:45. Zakończenie ok 14:00:

  • KS Wesoła - KS Wilanów
  • UKS Białe Orły - KS Wesoła
  • KS Wesoła - Miro Fussballschule
  • AP Wilki Warszawa - KS Wesoła
  • KS Wesoła - TSC Friedenauer

W wtorek 11.06.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 A z KS Wesoła 2009 A w Warszawie-Wesołej, pl. Wojska Polskiego 28 (BOISKO naturalna trawa) - zbiórka przy szatniach/kontenerach.

W wtorek 11.06.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2010 B z KS Wesoła 2009 B w Warszawie-Wesołej, pl. Wojska Polskiego 28 (BOISKO naturalna trawa) - zbiórka przy szatniach/kontenerach.

Wesoła Family Cup 2019 - turniej rodzinny w niedzielę 9.06.2019.

W sobotę 8.06.2019 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki E2 Orlik U-10 Józefovia Józefów z KS Wesoła 2009 w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W środę 5.06.2019 rozegramy mecz mistrzowski 10 kolejki E2 Orlik U-10 Balkan Team z KS Wesoła 2009 w Warszawa-Rembertów (boisko sztuczna trawa), ul. Strażacka 121.

W niedzielę 02.06.2019 rozegramy mecz mistrzowski 8 kolejki E2 Orlik U-10 WBS Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawa-Wilanów (boisko sztuczna trawa), ul. Syta 123.

W niedzielę 26.05.2019 rozegramy mecz mistrzowski 7 kolejki E2 Orlik U-10 KS Drukarz Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W sobotę 18.05.2019 rozegramy mecz mistrzowski 6 kolejki E2 Orlik U-10 KS II Halinów z KS Wesoła 2009 w Halinowie (boisko naturlana trawa), ul. Okuniewska 115.

W sobotę 11.05.2019 rozegramy mecz mistrzowski 5 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Balkan Team w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W sobotę 27.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 4 kolejki E2 Orlik U-10 MLKS Józefovia II z KS Wesoła 2009 w Józefowie (boisko sztuczna trawa), ul. Dolna 19.

W sobotę 27.04.2019 2009 (żółta) rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (BOISKO).

We wtorek 16.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z WBS Warszawa w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W weekend 13/14.04.2019 weźmiemy udział w dwudniowym międzynarodowym turnieju (woj. wielkopolskie). Zbiórka ul. Klimatyczna 1, wyjazd piątek godzina 12:30 11:00, powrót w niedzielę około godziny 22:00. Koszt na zawodnika (uwzględniający nocleg hotel**** z wyżywieniem [www.hotelremes.pl] oraz transport [BUSem] w obie strony oraz dodatkowy* posiłek w drodze powrotnej) wynosi 410+115+15* = 540 zł (wpłaty na konto rocznika do dn 7.04.2019). Klub pokrywa opłaty za udział drużyny w turnieju.

W sobotę 06.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki E2 Orlik U-10 KS Drukarz Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko sztuczna trawa), al. Zieleniecka 2.

W niedzielę 31.03.2019 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki E2 Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z KS II Halinów w Warszawie-Wesołej (boisko naturalna trawa), pl. Wojska Polskiego 28.

W niedzielę 24.03.2019 rozegramy mecz 6 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z KS Legionovia II w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 17.03.2019 rozegramy mecz 5 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z Football Academy Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 10.03.2019 rozegramy mecz 4 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z AP Wilki I Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 10.03.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2009 II z KS Wesoła 2010 II w Wesołej, pl. Wojska Polskiego 28 (BOISKO sztuczna trawa).

W sobotę 02.03.2019 rozegramy mecz 3 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z MKS Znicz Pruszków w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 24.02.2019 rozegramy mecz 2 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z PSS Legion I Warszawa w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 23.02.2019 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W sobotę 16.02.2019 rozegramy mecz 1 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2009 z Turbo Football Academy I w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-11 / U-10 - jesień 2018/19

Zimowy obóz sportowy rocznika 2009 odbędzie się w terminie 2 lutego - 9 lutego 2019 (drugi tydzień ferii woj. mazowieckie). Szczegóły oraz zapisy do 10 grudnia 2018!

W niedziela 20.01.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Dąbrówka 2009 z KS Wesoła 2009 w Mińsku Mazowieckim Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Dąbrówki 10 (hala sportowa przy SP 2).

W sobotę 12.01.2019 rozegramy mecz kontrolny KS Wesoła 2008 z KS Wesoła 2009 w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W sobotę 12.01.2019 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W niedzielę 2.12.2018 weźmiemy udział w halowym turnieju piłki nożnej w godzinach 9-16 w Babicach (GOSiR Zielonki-Parcela, ul. Południowa 2B).

W niedzielę 25.11.2018 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (HALA sportowa).

W piątek 23.11.2018 planujemy mecz kontrolny KS Piaseczno 2009 z KS Wesoła 2009 w Piasecznie przy ul. 1 Maja 16. (Stadion GOSiR Piaseczno).

W poniedziałek 12.11.2018 (dzień wolny) rozegramy 2009 (zielona) mecz kontrolny w Wesołej przy pl. Wojska Polskiego 28 (boisko natualne/sztuczne SP 174).

W poniedziałek 12.11.2018 (dzień wolny) rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (boisko sztuczne).

W niedzielę 28.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z GKS Wilga Garwolin w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:30.

W niedzielę 21.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Zwar Warszawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:30.

W sobotę 20.10.2018 rozegramy turniej wewnętrzny w Wesołej (os Stara Miłosna) przy ul. Klimatycznej 1 (boisko sztuczne).

W sobotę 13.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 7 kolejki Orlik U-10 ŁKS Promnik Łaskarzew z KS Wesoła 2009 w Łaskarzewie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 9:00 w Łaskarzewie, Kolejowa 13. Zakończenie ok 12:00.

W niedzielę 7.10.2018 rozegramy mecz mistrzowski 6 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z SKS Sokół Kołbiel w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 17:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 20:00.

W sobotę 29.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 5 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z UKS Iskra II Pilawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:00.

W niedzielę 23.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 4 kolejki Orlik U-10 GKS Wilga II Garwolin z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 11:00 w Garwolinie, ul. Sportowa 34. Zakończenie ok 13:45.

W sobotę 15.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki Orlik U-10 Zwar III Warszawa z KS Wesoła 2009 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 15:30 w Warszawie, ul. Pożaryskiego 10. Zakończenie ok 18:15.

W niedzielę 09.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki Orlik U-10 KS Wesoła 2009 z Promnik Łaskarzew w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 14:00 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 17:00.

W sobotę 01.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki Orlik U-10 SKS Sokół Kołbiel z KS Wesoła 2009 w Kołbieli (boisko _________ trawa). Zbiórka 10:30 w Kołbiel, ul Szkolna 5. Zakończenie ok 13:00.

Sezon 2017/18


[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYD??
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła               2002/03] [KS Wesoła               2004/05] [KS Wesoła               2006/07] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła            2013/14