2011, 2012 2002/03, 2004/05 2009, 2010 2006/07, 2008
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

Szanowni Państwo,
przypominamy o wpłacie rocznej składki na ubezpieczenie 24zł (za rok kalendarzowy 2019) w miesiącu styczniu - dziękujemy za terminową wpłatę!

Rozliczasz PIT?
Jesteśmy Organizacją Pożytu Publicznego
podobnie jak w poprzednich latach
możesz przekazać nam 1% swojego podatku
KRS: 0000224046.
-->> zobacz jak to zrobić <<--
Dziękujemy za wpłaty 1% podatku.

STROJE odbiór w piątek 26.04.2019 godzina 20:30, pl. Wojska Polskiego 28.

Kadra - rocznik 2008 - Orlik




Zawdonik KS Wesoła: Aleksandrowicz Mateusz
Mateusz Aleksandrowicz
Numer: 26
Pozycja: -
Data ur.: 2008-12-17
Wzrost.:  
Waga.:  
[1]

Aleksander Bożek
Numer: 77
Pozycja: -
Data ur.: 2008-09-06
Wzrost.:  
Waga.:  
[2]

Jan Borkowski
Numer: 29
Pozycja: -
Data ur.: 2008-12-29
Wzrost.:  
Waga.:  
[3]

Maciej Bulski
Numer: 31
Pozycja: -
Data ur.: 2008-05-25
Wzrost.:  
Waga.:  
[4]

Gustaw Chmielewski
Numer: 5
Pozycja: -
Data ur.: 2008-06-23
Wzrost.:  
Waga.:  
[5]

Zawdonik KS Wesoła: Dańczuk Franciszek
Franciszek Dańczuk
Numer: 24
Pozycja: -
Data ur.: 2008-10-13
Wzrost.:  
Waga.:  
[6]

Filip Fryde
Numer: 11
Pozycja: -
Data ur.: 2008-10-01
Wzrost.:  
Waga.:  
[7]

Gabriela Garwolińska
Numer: 72
Pozycja: -
Data ur.: 2008-01-31
Wzrost.:  
Waga.:  
[8]

Gustaw Getka
Numer: 10
Pozycja: -
Data ur.: 2008-06-12
Wzrost.:  
Waga.:  
[9]

Franek Jureczko
Numer: 68
Pozycja: -
Data ur.: 2008-09-03
Wzrost.:  
Waga.:  
[10]

Piotr Karwowski
Numer: 55
Pozycja: -
Data ur.: 2008-08-26
Wzrost.:  
Waga.:  
[11]

Zawdonik KS Wesoła: Kosmal Dawid
Dawid Kosmal
Numer: 3
Pozycja: -
Data ur.: 2008-09-02
Wzrost.:  
Waga.:  
[12]

Krzysztof Kostecki
Numer: 48
Pozycja: -
Data ur.: 2008-08-28
Wzrost.:  
Waga.:  
[13]

Zawdonik KS Wesoła: Kozielewicz Tomasz
Tomasz Kozielewicz
Numer: 33
Pozycja: -
Data ur.: 2008-07-08
Wzrost.:  
Waga.:  
[14]

Gabierila Lubiejewska
Numer: 74
Pozycja: -
Data ur.: 2008-07-01
Wzrost.:  
Waga.:  
[15]

Zawdonik KS Wesoła: Ławiński Maciej
Maciej Ławiński
Numer: 28
Pozycja: -
Data ur.: 2008-04-09
Wzrost.:  
Waga.:  
[16]

Stanisław Ługowski
Numer: 51
Pozycja: -
Data ur.: 2008-11-25
Wzrost.:  
Waga.:  
[17]

Mikołaj Miecz
Numer: 27
Pozycja: -
Data ur.: 2008-12-15
Wzrost.:  
Waga.:  
[18]

Zawdonik KS Wesoła: Mirowski Wojciech
Wojciech Mirowski
Numer: 7
Pozycja: -
Data ur.: 2008-06-01
Wzrost.:  
Waga.:  
[19]

Jan Pachecki
Numer: 8
Pozycja: -
Data ur.: 2008-09-06
Wzrost.:  
Waga.:  
[20]

Zawdonik KS Wesoła: Pikuła Jakub
Jakub Pikuła
Numer: 52
Pozycja: -
Data ur.: 2008-06-01
Wzrost.:  
Waga.:  
[21]

Filip Piotrkiewicz
Numer: 53
Pozycja: -
Data ur.: 2008-08-04
Wzrost.:  
Waga.:  
[22]

Jakub Przegaliński
Numer: 46
Pozycja: -
Data ur.: 2008-12-13
Wzrost.:  
Waga.:  
[23]

Zawdonik KS Wesoła: Pudlis Aleks
Aleks Pudlis
Numer: 9
Pozycja: -
Data ur.: 2008-06-20
Wzrost.:  
Waga.:  
[24]

Marek Rafalski
Numer: 4
Pozycja: -
Data ur.: 2008-09-14
Wzrost.:  
Waga.:  
[25]

Zawdonik KS Wesoła: Rek Bartosz
Bartosz Rek
Numer: 22
Pozycja: -
Data ur.: 2009-07-15
Wzrost.:  
Waga.:  
[26]

Przemysław Sienkiewicz
Numer: 54
Pozycja: -
Data ur.: 2008-09-19
Wzrost.:  
Waga.:  
[27]

Antoni Smieszkoł
Numer: 15
Pozycja: -
Data ur.: 2009-06-28
Wzrost.:  
Waga.:  
[28]

Zawdonik KS Wesoła: Stęplewski Karol
Karol Stęplewski
Numer: 32
Pozycja: -
Data ur.: 2008-10-10
Wzrost.:  
Waga.:  
[29]

Sezon 2018/19

Letni obóz sportowy rocznika 2008 zaplanowany jest na 18 sierpnia - 25 sierpnia 2019. Szczegóły oraz zapisy wkrótce!

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-11 - zima/wiosna 2018/19

W niedzielę 16.06.2019 rozegramy mecz mistrzowski 10 kolejki E1 Orlik U-11 WBS Warszawa z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko sztuczna trawa). Zbiórka 11:00 w Warszawa, ul. Syta 123. Zakończenie ok 15:00.

W weekend 8/9.06.2019 rozegramy mecz mistrzowski 9 kolejki E1 Orlik U-11 KS Wesoła 2008 z KS II Halinów w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka __:__ w Warszawa, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok __:__.

W weekend 1/2.06.2019 rozegramy mecz mistrzowski 8 kolejki E1 Orlik U-11 KS Wesoła 2008 z UKS 141 Warszawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka __:__ w Warszawa, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok __:__.

W sobotę 25.05.2019 rozegramy mecz mistrzowski 7 kolejki E1 Orlik U-11 UKS Markus z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko sztuczna trawa). Zbiórka 12:00 w Warszawa, ul. Józefa Szanajcy 5. Zakończenie ok 15:00.

W niedzielę 19.05.2019 rozegramy mecz mistrzowski 6 kolejki E1 Orlik U-11 KS Wesoła 2008 z UKS Żagle w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 12:00 w Warszawa, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 15:00.

W niedzielę 12.05.2019 rozegramy mecz mistrzowski 5 kolejki E1 Orlik U-11 KS Wesoła 2008 z WBS Warszawa w Wesołej (boisko naturalna trawa). Zbiórka 11:00 w Warszawa, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 13:00.

W niedzielę 28.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 4 kolejki E1 Orlik U-11 UKS 141 Warszawa z KS Wesoła 2008 w Halinowie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 12:30 w Halinowie ul. Okuniewska 115. Zakończenie ok. 15:15

W środę 17.04.2019 rozegramy mecz mistrzowski 3 kolejki E1 Orlik U-11 UKS 141 Warszawa z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko sztuczna trawa). Zbiórka 17:20 w Warszawie ul. Szaserów (Park im. Polińskiego). Zakończenie ok. 20:00

W weekend 13/14.04.2019 weźmiemy udział w dwudniowym międzynarodowym turnieju (woj. wielkopolskie). Zbiórka ul. Klimatyczna 1, wyjazd piątek godzina 12:30 11:00, powrót w niedzielę około godziny 22:00. Koszt na zawodnika (uwzględniający nocleg hotel**** z wyżywieniem [www.hotelremes.pl] oraz transport [BUSem] w obie strony oraz dodatkowy* posiłek w drodze powrotnej) wynosi 410+115+15* = 540 zł (wpłaty na konto rocznika do dn 7.04.2019). Klub pokrywa opłaty za udział drużyny w turnieju.

W sobotę 30.03.2019 rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki E1 Orlik U-11 UKS Żagle z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko sztuczna trawa), Starego Doktora 1.

W sobotę 23.03.2019 rozegramy mecz 8 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z AP Wilki Warszawa w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 16.03.2019 rozegramy mecz 7 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z PSS Legion Warszawa w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 16.03.2019 rozegramy mecz 6 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z Turbo Football Academy w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 09.03.2019 rozegramy mecz 5 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z MKS Ząbkovia Ząbki w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 02.03.2019 rozegramy mecz 4 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z UKS G-81 Bemowo w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 02.03.2019 rozegramy mecz 3 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z UKS Junior Zacisze w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

W niedzielę 24.02.2019 jesteśmy organizatorem halowego turnieju Mini Wesoła Indoor Cup w Wesołej dla roczników 2008.

W sobotę 23.02.2019 rozegramy mecz 2 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z AP Brychczy w Warszawie (Bródno) ul. Krakusa 2 (boisko sztuczne pod balonem).

W sobotę 16.02.2019 rozegramy mecz 1 kolejki Kids Soccer League z KS Wesoła 2008 z UKS Ochota w Warszawie (Białołęka) ul. Annopol 24B (boisko sztuczne pod balonem).

Zimowy obóz sportowy rocznika 2008 zaplanowany jest na 26 stycznia - 2 lutego 2019 (pierwszy tydzień ferii woj. mazowieckie). Szczegóły oraz zapisy wkrótce!

Mecze kontrolne oraz mistrzowskie U-11 - jesień 2018/19

W sobotę 17.11.2018 rozegramy mecz kontrolny z UKS AszWoj Rembertów w Warszawie (boisko sztuczna trawa). Zbiórka 10:00 w Warszawie, Paderewskiego 45. Zakończenie ok 12:00.

W sobotę 29.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 5 kolejki Orlik U-11 KS Wesoła 2008 z UKS Żagle Warszawa w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 16:30 w Warszawie, pl. Wojska Polskiego 28. Zakończenie ok 19:15.

W sobotę 22.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 4 kolejki Orlik U-11 WBS Warszawa z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 9:00 w Warszawie, ul. św. Urszuli Ledóchowskiej 3. Zakończenie ok 12:00.

W niedzielę 09.09.2018 rozegramy mecz mistrzowski 2 kolejki Orlik U-11 AP Brychczy II z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 13:00 w Warszawie, ul. Starego Doktora 1. Zakończenie ok 16:00.

W niedzielę 02.09.2018 - drużyna Zwar wycofana. rozegramy mecz mistrzowski 1 kolejki Orlik U-11 Zwar II Warszawa z KS Wesoła 2008 w Warszawie (boisko naturalna trawa). Zbiórka 15:00 w Warszawie, ul. Mieczysława Pożaryskiego 10. Zakończenie ok 17:30.

Sezon 2017/18

Zima 2016/17 - informacje o dodatkowych zajęciach

© 2007 Krzysztof Adamski
[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYD??
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła               2002/03] [KS Wesoła               2004/05] [KS Wesoła               2006/07] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła            2013/14