Nabór do sekcji Piłki Nożnej
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, iż niniejsza witryna korzysta z plików cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies.

KLUBPIŁKA NOŻNAPIŁKA SIATKOWASZACHYTENIS STOŁOWY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bułki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, księgowośc, outsorcing, obsługa ksiegowa, obsługa kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nabór do sekcji Piłki NożnejNabór do sekcji
Piłka Nożna
ZGŁOSZENIA




 
Kontakt              Praca, Staż             

-Seniorzy
LO
2002/03 + 2004/05 + 2006/07200820092010201120122013201420152016Bramkarze
18.04.2022 - 30.06.2022 Treningi wg planu wiosnnego - SMS od Trenerów

Запрошуємо UA футбольне тренування (Варшава Весола). ми чекаємо на Вас!

Galeria - Sekcja piłki nożnej

 TytułOdsłonyZdjęć
 KS Weso??a vs KS Halin??w - rocznik 2010114913
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 878818
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 775340
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 672475
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 566448
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 465155
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 3716103
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 266947
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 173268
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 394511
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 284438
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 197544
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 9178132
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 875831
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 790533
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 6861122
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 572060
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 474279
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 387092
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 284967
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 11346100
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 3101423
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 2101164
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 1115543
 AP Marcovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03105212
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05115535
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2002/03178723
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006147513
 KS Weso??a - turniej rocznika 20101475146
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2004137333
 KS Weso??a vs. Amur Wilga - rocznik 2004/0512994
 KS Weso??a II vs. Legion Warszawa - rocznik 2006/07187118
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki12135
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05135420
 KS Weso??a vs. UKS Talent Targ??wek17153
 KS Weso??a vs. KS Drukarz - rocznik 2002/03149218
 KS Weso??a vs. Real FT - rocznik 2002102421
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006120711
 KS Weso??a II vs. WAPN - rocznik 200611706
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03132128
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 31179141
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 21285107
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 1141193
 Mogilno 2006 - dzie?? 7, 8102951
 Mogilno 2006 - dzie?? 496625
 Mogilno 2006 - dzie?? 311539
 Mogilno 2006 - dzie?? 2103016
 Mogilno 2006 - dzie?? 1104213
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 910448
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 896814
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 7101122
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 599011
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 49276
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 39121
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 29663
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 19604
 AON Rembert??w 2004 vs. KS Weso??a 2004/03127719
 KS Weso??a 2004/2002 vs. SRT M??ode Or??y Halin??w 2003114614
 UKS Bia??e Or??y vs. KS Weso??a - rocznik 20039855
 KS Weso??a 2006/07 vs. Legia Soccer Schools 200799431
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2006104989
 KS Weso??a 2002 vs Ba??kan Team 20019067
 KS Weso??a vs Ba??kan Team - rocznik 2003116732
 KS Weso??a vs UKS 141 Warszawa - rocznik 2004136914
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 20021243159
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2004111851
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 3, 4 i 51035137
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 1 i 2100644
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8106356
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 71076100
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 6110846
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5111372
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5111372
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 4116779
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3132473
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21245114
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 1121252
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 9130729
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 81385161
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 7154776
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 6130670
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 5140684
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 4135953
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 3165950
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 2138594
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 1146090
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej w ????ukowie - rocznik 2006/07145162
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 6142117
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 3, 4, 5143062
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 2148378
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 1153221
 UKS Varsovia vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01217719
 UKS 141 Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01220429
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 21245101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 1169640
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8114123
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 7140182
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 61085119
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5105293
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 41065120
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3127154
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21522101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 11365161
 MLKS J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 2003202321
 KS Weso??a vs. MLKS Victoria Sulej??wek - rocznik 2003174735
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 1998189810
 KS Weso??a vs. GKS ??wit Warszawa - rocznik 2002198216
 MKS Hutnik Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01235749
 Korona Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2004/0520257
 KS Weso??a vs. KS Drukarz II - rocznik 2002176917
 Legia SA vs. KS Weso??a - rocznik 2003169742
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 6175228
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 5140891
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 4167526
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 3207238
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 21357113
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 1180380
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 8132255
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 71436173
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 61299197
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 5147970
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 4156630
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 213908
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 1141937
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2000207647
 KS Weso??a vs. Real Football Team - rocznik 2000121189
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 200014194
 KS Weso??a vs. KS Zwar II - rocznik 2002180313
 MKS Polonia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000158522
 KS Weso??a 2003 - I miejsce w lidze MZPN480654
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - gra wewn????trzna - rocznik 2003133656
 MUKS Praga vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01119882
 UKS 141 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01120677
 KS Weso??a vs. Wis??a Dziecin??w - rocznik 2002182269
 Piknik Rodzinny 134356
 Piknik Weso??a 2014169454
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2003129933
 KS Weso??a vs. J??zefovia I J??zef??w - rocznik 2003145038
 KS Weso??a vs. WKS Rz??????nik - rocznik 2002218830
 J??zefovia J??zef??w 2001 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01138337
 KS Weso??a vs. Vulcan W??lka Ml????dzka - rocznik 1998148145
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8118329
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71248128
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6106731
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5139961
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4130670
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3106324
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2131297
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 8119836
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71112112
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1136219
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61291135
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5129690
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41343185
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3124684
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21393114
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11140104
 KS Weso??a vs. FDA Wieliszew - rocznik 2002196618
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20031399172
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 2000161312
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20051500172
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2003185336
 KS Weso??a vs. Football Talents - rocznik 2003125142
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Garwolinie - rocznik 2000134363
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20041478299
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20021554225
 Halowe Mistrzostwa Warszawy - rocznik 2000126923
 KS Weso??a vs. UKS Orze?? - rocznik 1999138915
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2002/03135169
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2001/021048132
 Mini Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 19991189101
 LKS Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2003195963
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 2002132128
 KS Weso??a vs. UKS Bia??e Or??y - rocznik 2003132624
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01176023
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 2003177988
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000259541
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a I - rocznik 2003156624
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03153524
 KS Weso??a - UKS Junak - rocznik 2003176485
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2001194639
 ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2003212880
 KS Weso??a vs. Start II Otwock124417
 J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 20031292105
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - rocznik 2004177446
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03174377
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01199216
 KS Weso??a 2000 vs. MUKS Praga 1998176915
 KS Weso??a vs. Wicher Koby??ka - rocznik 2000/01175722
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Maz. - rocznik 2002/03181881
 KS Weso??a - KS Puzn??wka 1996165628
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 7128185
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61539165
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5151910
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 414797
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 311907
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2130013
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1111658
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 10125088
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 91275126
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81321163
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71702230
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6180867
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51486150
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41464154
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 31490188
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2133792
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11317151
 Weso??a Family Cup 2013 - turniej rodzinny1457125
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 7124215
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 610964
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 512677
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 412223
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 310903
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 211353
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 111968
 Turniej Pi??ki No??nej w Borz????cinie - rocznik 20031363291
 KS Weso??a wsp??lny trening - rocznik 2006/07144566
 Weso??a Cup 2013 -turniej pi??ki no??nej - rocznik 2004/05154197
 KS Weso??a 2006/07 - trening174747
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki - rocznik 2000/01221237
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2001135960
 UKS Rakovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002213527
 KS Weso??a vs. PKS Siennica - rocznik 2001/021265177
 KS Weso??a vs. KS Ursus - rocznik 2002/03146098
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/031419127
 Wis??a Zakroczym vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01228453
 KS Weso??a 2000/01 vs. UKS Z????bkovia 1998/99132467
 UKS Z????bkovia 2000/01 vs. KS Weso??a 2002/031127154
 KS Weso??a vs. Przysz??o?????? W??ochy - rocznik 2002/03197171
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - rocznik 2002/03156089
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2000159623
 Puzn??wka 1996 vs. KS Weso??a - rocznik 2001139786
 Bug Wyszk??w vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01161677
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/031509106
 KS Weso??a vs. Sok???? OSiR Serock - rocznik 2000160147
 MKS Agrykola vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03224680
 Victoria Zerze?? vs. KS Weso??a - rocznik 2001/021110109
 KS Weso??a vs. SEMP Ursyn??w - rocznik 2002/03186773
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03205035
 Marcovia Marki vs. KS Weso??a1469103
 KS Weso??a vs. Zwar - rocznik 2002/03183528
 KS Weso??a vs. Unia Warszawa - rocznik 2002/03172673
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000/01243417
 Legia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03210760
 Unia Warszawa 2001 vs. KS Weso??a 2002/03196018
 KS Weso??a vs. GAP Wi????zowna - sparing rocznika 2002/03145835
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - turniej rocznik 2000/01143997
 KS Weso??a 2002/03 - niebiesko-czerwone mistrzostwa ??wiata 2024155521
 KS Weso??a na otwartym treningu Reprezentacji Polski1102163
 KS Weso??a rocznik 2003 - mini turniej wewn????trzny130066
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 1998/99184120
 KS Weso??a rocznik 2002 - mini turniej wewn????trzny126041
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - roczmik 2001161030
 KS Weso??a 2000 - mini turniej154275
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20041549205
 KS Weso??a 2002 vs. KS Weso??a 2003 - mecz kontrolny168434
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002 - mecz kontrolny178659
 KS Weso??a 1998 vs. KS Weso??a 2000 - rozgrzewka przed meczem124910
 Halowy turniej Pi??ki No??nej Orze?? Cup - rocznik 2001119934
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20031498163
 KS Weso??a vs. D????br??wka Mi??sk Maz. - mecz kontrolny rocznika 2001/02109424
 KS Weso??a rocznik 1998/99 - mini turniej wewn????trzny123031
 KS Weso??a rocznik 2000/01 - mini turniej wewn????trzny127625
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - mecz kontrolny rocznika 2003134435
 KS Weso??a vs. Akademia Sportu - mecz kontrolny rocznika 2004221970
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2003276654
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2002213561
 Alegria Cup - halowy turniej w Koby??ce - rocznik 2000/011084101
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002/03 - sparing210466
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8124761
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71382249
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 61389164
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 51212176
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4135496
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 31200183
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 21268148
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11253212
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 8118757
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 7121740
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 61334128
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 51359140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 41470144
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 3127774
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 21281140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 1143891
 Halowy turniej pi??ki no??nej - roczniki 2002 i 20031403168
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 20001278117
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - rocznik 2002 (zdj????cia P.Rz.)196524
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa czerwona (zdj????cia A.S.)127413
 KS Weso??a - trening rocznika 2000/01 grupa zielona 124139
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa ??????ta119621
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa niebieska142465
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa zielona153527
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Warbud - rocznik 2002118586
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 20001431167
 KS Weso??a vs. Delta Warszwa - rocznik 2004130324
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 2003 (zdj????cia S.K.)118096
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Orange - rocznik 20011261144
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 2004 (zdj????cia P.Rz.)123497
 Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998 - I miejsce129322
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2003137165
 KS Weso??a vs. Z????bkovia Z????bki 2000 - rocznik 2002/03121078
 KS Weso??a vs. KS Puzn??wka - rocznik 2001149745
 MKS Przysz??o?????? W??ochy vs. KS Weso??a - rocznik 2002227921
 UKS ??agle vs. KS Weso??a - rocznik 2002133212
 KS Grom Lipowo vs. KS Weso??a - rocznik 2001130329
 KS Weso??a vs. AON Rembert??w - rocznik 2002321214
 KS ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2001121345
 Sok???? OSiR Serock vs. KS Weso??a - rocznik 2000170912
 KS Weso??a vs. Varsovia - rocznik 200010977
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a122035
 KS Weso??a vs. Mazur Karczew - rocznik 2001160054
 GAP Wi????zowna vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03272248
 KS Weso??a vs. Drukarz Warszawa - rocznik 2002/03261241
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02200113
 KS Weso?????? vs. Legionovia II127152
 Z????bkovia Z????bki 1998/99 vs. KS Weso??a 2000/01114933
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 111407217
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 10126677
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 9130499
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 81314134
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 71235103
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61314105
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5122265
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 41307237
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 31249120
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2125191
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 1116341
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 13152653
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 121376115
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 111309131
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 101366166
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 9132972
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 8140757
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 7126631
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 6107282
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 51217169
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 41340241
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 31212233
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 21362102
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 1961151
 ME UEFA 2012 - Polska vs. Rosja113324
 Piknik Weso??a 2012123284
 KS Weso??a - J??zefovia J??zef??w148534
 KS Weso??a - rocznik 2002/03112120
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 2000119965
 KS Weso??a 2000/01 - UKS D????br??wka MMz 2001137641
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20021393116
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20039328
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 2004135221
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03160586
 KS Weso??a - Mazur Radzymin157639
 KS Weso??a - Huragan Wo??omin147242
 KS Weso??a 2000/01 - gra wewn????trzna122427
 KS Weso??a 2000/01 vs. KS Weso??a 1998/99121521
 Korona Cup 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003156178
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Halinowie - rocznik 1998/991341149
 Zimowy Junak CUP 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003161399
 KS Weso??a 2003 B vs. KS Weso??a 2004112014
 KS Weso??a II vs. LKS Rotiavia Nieporent89723
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - rocznik 20011306114
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002198124
 KS Weso??a 2000 - gra wewn????trzna90924
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2003214773
 KS Weso??a 2000 vs. GAP Wi????zowna 1999113620
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 20041224217
 Halowy turniej o Puchar Prezesa GKS Garwolin - rocznik 2000113471
 Mazur Karczew 1999 vs. KS Weso??a 200014909
 Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02127421
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91241138
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 81155135
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71168103
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6103896
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5107181
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 41284140
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 398692
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2116063
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 & 2000/01 - dzie?? 8 & 1134673
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 7112769
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6117352
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51159118
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41056110
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 394469
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2115477
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1151470
 Halowy Turniej Charytatywny Pi??ki No??nej w Karczewie - rocznik 2001151570
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20001996154
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20031867181
 Turniej halowy Polonia Warszawa z udzia??em Radek Myn????, Robert Je??- rocznik 2003114372
 KS Weso??a - Victoria Zerze??97525
 KS Weso??a 2003 B - KS Weso??a 200482420
 KS Weso??a 2002 - Korona G??ra Kalwaria103358
 KS Weso??a II - Huragan II Wo??omin921121
 SEMP Ursyn??w - KS Weso??a 200212907
 KS Weso??a 2000 - UWKS Legia Bemowo134710
 KS Weso??a 2002 - ??agle Warszawa102818
 KS Weso??a - Legionovia II80044
 KS Weso??a 2000 - Akademia Imielin9059
 KS Weso??a 2000 - Akademia Ursus10068
 KS Weso??a 2002 - Wilga Garwolin184431
 KS Weso??a 2002 - Drukarz Warszawa119221
 KS Weso??a 1995 - Znicz Pruszk??w77125
 Akademia Bemowo - KS Weso??a 200087712
 KS Weso??a 2002 - mecz105430
 MUKS Praga - KS Weso??a 1998111437
 Nasi zawodnicy na meczu Ligi Europejskiej: Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw71119
 KS Weso??a 2000 - rozgrzewka10065
 ZWAR Mi????dzielesie - KS Weso??a 2002189824
 Junak CUP 2011 - turniej pi??ki no??nej rocznik 2003166666
 Victoria Sulej??wek - KS Weso??a 2000168015
 KS Piaseczno - KS Weso??a 2000294910
 KS Weso??a 2002 - Mazowsze Mi????tne178118
 KS Weso??a 1998 - Varsovia Warszawa89413
 KS Weso??a 2000 - KS Ursus217813
 KS Weso??a 2002 - Victoria Sulej??wek145338
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14104258
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13847149
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1297570
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1193476
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1091395
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91176163
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8951138
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71007204
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6915221
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 594457
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 41013198
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 395076
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2921106
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 199998
 KS Weso??a 2004 - trening9046
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1084932
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 9100460
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81321130
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 785923
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6881105
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5961166
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41119248
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3992165
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21035101
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 191670
 Weso??a Family Cup 2011101295
 KS Weso??a 1998 - Promnik ????askarzew195422
 KS Weso??a 1995 - Piast Piast??w - II MLTS91117
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 B/C - Mazowsze Mi????tne13391
 Mistrzostwa Dzielnicy Weso??a klas IV - DwaOgnie (zawodnicy KS Weso??a)72215
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003 - cz 282841
 adidas Football Chalenge 2011 - KS Weso??a 2000 i 2003 & Lukas Podolski874224
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000174331
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003117433
 KS Weso??a - Cezar Konstacin - rocznik 20008355
 KS Weso??a - Kosa Konstacin - rocznik 20008454
 KS Weso??a - Watra Mrozy - rocznik 1998166233
 Trening rocznika 2000/2001 w Starej Mi??osnej77910
 KS Weso??a - Amur Wilga - rocznik 1998177018
 Trening bramkarski 2000/02 - prowadzi trener Robert Gubiec142528
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - dzie?? 2196372
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - przyjazd oraz dzie?? 1135867
 Mecz kontrolny Or??y Zielonka - KS Weso??a - rocznik 20009584
 Mecz kontrolny UKS 141 - KS Weso??a - rocznik 200091211
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2003 - KS Drukarz 20038859
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - The British School 199910058
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w W????growie - rocznik 2002166120
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - UKS Energetyk Kozienice 199898751
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7107486
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6107482
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 599859
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 486750
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 31020125
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 288290
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1854104
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 798382
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61052119
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 579488
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 4113770
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3886170
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 283180
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 190479
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Redzie - rocznik 19971165100
 Weso??a Indoor League 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200287318
 Weso??a Indoor Cup 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200186023
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 vs. Advit Wi????zowna 19998533
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998132348
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2002/03 vs. Advit Wi????zowna 200118824
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2001 vs. Z????bkovia Z????bki 200082910
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 2001 (fot. BKS Lublin)130739
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 200182428
 Mecz kontrolny KS Weso??a vs Mazowsze Mi????tne - rocznik 2000188614
 Mecz Legia Chamiopns League vs rocznik 200011006
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Ursusie - rocznik 2000118112
 XII Noworoczny Halowy Turniej Pi??ki No??nej organozowany przez KS Skra Cz????stochowa - rocznik 2000136837
 Weso??a Indoor Cup 2010 - Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003140750
 Weso??a Indoor Cup 2010 - II Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000200952
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2001136747
 Halowy Turniej rocznika 2000 - AON Rembrt??w70323
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 108821
 Bramkarze na treningu KS Weso??a 2000-03 na hali w Gimnazjum 119 9056
 Trening KS Weso??a 1995/97 na hali w Gimnazjum 119 8269
 Trening KS Weso??a 2002/03 na hali w Gimnazjum 119 119515
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 105311
 Hala Sportowa w Gimnazjum 119 - otwarcie21923
 Cuiavia Cup 2010 - II Og??lnopolski Turniej Halowy - rocznik 2000127853
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2002 - organizator KS Delta Warszawa140438
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2001 - organizator KS Delta Warszawa118332
 Nowa Hala Sportowa w Weso??ej - Gimnazjum 119 - grupa 2000/01 i 200313281
 Otwarte Obiekty Sportowe w Szk P. 174 - trening prowadzi J. Oku??99616
 Cezar Konstancin vs. KS Weso??a - rocznik 200021859
 KS Falenica 1999 vs. KS Weso??a 200015836
 Akademia Bemowo vs. KS Weso??a - rocznik 20008254
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000129632
 KS Weso??a vs. Victoria Zerze?? - rocznik 1999/200011923
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 1999/2000106415
 KS Weso??a II vs. Mazur II Radzymin76015
 Promnik ????askarzew vs. KS Weso??a - mecz rocznika 200016236
 Mecze kontrolne w Nowym Dworze Mazowieckim - KS Weso??a rocznik 200086129
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - mecz kontrolny rocznika 2000136910
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14 - powr??t68416
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13 - poranny rozruch73717
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - urodziny68828
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - trening97521
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - film6865
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - turniej 200081341
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 117361
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 106457
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - morze94255
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - trening95164
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - morze906156
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - trening93054
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7 - trening96613
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5 - film76914
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - ogl????danie meczu78017
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 4 - mecz kontrolny81212
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - trening76212
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3 - trening i mecz kontrolny z KS Falenica96350
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 259010
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 163630
 SEMP Ursysn??w vs. KS Weso??a - rocznik 1999/200012628
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator Life Siennica88843
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych87624
 KS Weso??a vs. Bro?? Radom - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych91644
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecze turniejowe oraz zako??czenie73044
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - dru??yny6039
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecz Zawodnicy vs. Rodzice81972
 KS Weso??a vs. Mazur Radzymin - mecz Senior??w - klasa A173116
 KS Weso??a vs. Olimpia Warszawa - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych90759
 Mini Legia CUP - Halowy Turniej rocznika 2000 na Bemowie128933
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Narew CUP 2010 w Ostro??????ce - rocznik 2000117641
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Mazovia CUP w Tomaszowie Mazowieckim - rocznik 2000137629
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej BeKSa CUP w Lublinie - rocznik 2002170775
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Radomiu - rocznik 2000130880
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 200089048
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - powr??t17554
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 8194729
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 7194013
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 6205748
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 5209924
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice20627
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - basen258555
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice200768
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 3185717
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 2190131
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 1196437
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej BEKSA CUP- Hala Globus w Lublinie - rocznik 2001146384
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie150267
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - mecze156681
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON6484
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej Bro?? Radom- rocznik 20011181109
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 2000 i 1998 w Siennicy1471214
 Wojew??dzki Turniej Halowej Pi??ki No??nej w Lublinie - rocznik 2000823134
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 1998134632
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON93935
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej UKS Legia & Znicz Pruszk??w - rocznik 20001389187
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Akademia Ursus - rocznik 2000113931
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - zako??czenie103619
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - mecze135154
 Mecz klasy A - KS Weso??a - UKS B??yskawica91114
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON120446
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z GKP Targ??wek84714
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - zako??czenie125842
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - mecze128029
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 - MUKS Praga rocznik 199973814
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z ??wit Nowy Dw??r Maz.91418
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - zako??czenie126936
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - rozgrzewka i mecze127547
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2000 z Akademia Imielin 20007372
 Mecz klasy A - KS Weso??a - Korona Jad??w93829
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2002 ze ZWAR Mi????dzylesie 2002101511
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 200181117
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 2001 - fot. Kasia Dorsz126811
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 z SEMP Ursyn??w 19997333
 Mecz KS Weso??a rocznik 1998 z Life Siennica9925
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z WOSiR Wyszk??w97020
 Trening bramkarski - prowadzi trener Robert Gubiec201724
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z RKS Ok????cie - WLM155078
 Mecz rocznika 1996 z Wkr???? Pomiech??wek137225
 Turniej rocznik 1999 - Agape Bia??o??????ka - udzia?? rocznika 2000/01144373
 Mecz klasy A - KS Weso??a - ??wit II Nowy Dw??r Mazowiecki75630
 Mecz klasy B - KS Weso??a II - KS Falenica300655
 Mecz Pucharu Polski - KS Weso??a vs. PKS Rado??????86221
 Mecz kontrolny (4) KS Weso??a z AON Rembert??w62414
 Mecz kontrolny (1) KS Weso??a z AON Rembert??w9327
 Ob??z dzie?? 14 - powr??t5097
 Ob??z dzie?? 1366019
 Ob??z dzie?? 11 - sparing rocznika 1993 z F.K. Czertanovo (Rosja)7607
 Ob??z dzie?? 11 - w hotelu59319
 Ob??z dzie?? 10 - sparing rocznika 2000 z 19975387
 Ob??z dzie?? 9 - basen81529
 Ob??z dzie?? 9 - trening 200064427
 Ob??z dzie?? 859113
 Ob??z dzie?? 7 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z KS Weso??a (1996)97862
 Ob??z dzie?? 6 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z GKS Kowale (1999)6927
 Ob??z dzie?? 5 - podsumowanie sezonu 2008/200975257
 Ob??z dzie?? 5 - basen62125
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - zako??czenie turnieju155463
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - mecz p????fina??owy 1995119841
 Remes CUP 2009 - dzie?? 452519
 Remes CUP 2009 - dzie?? 370837
 Remes CUP 2009 - dzie?? 270437
 Remes CUP 2009 - dzie?? 179484
 Remes CUP 2009 - roczpocz????cie turnieju72062
 Remes CUP 2009 - przyjazd68115
 Mecz o mistrzostwo Warszawy ??ak??w 11 (rocznik 1997) pomi????dzy Klub Sportowy Weso??a - Legia Warszawa102085
 Mecz rocznika 1995 z Sok???? Ko??biel - Liga Trampkarzy118783
 II Wi????zowski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 1997 i 1999 - udzia?? naszych dru??yn z rocznik??w 1998 i 2000926215
 Mecz KS Weso??a - Legion Warszawa - liga okr????gowa142621
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 20091479133
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 2009 - fot. Leszek996165
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie turnieju160542
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Zdj????cia z mecz??w2038318
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Dru??yny i Zawodnicy263557
 Mecz KS Weso??a - Wilga Garwolin - liga okr????gowa123727
 Zbi??rka przed meczem KS Weso??a II z Puzn??wka 19967476
 Zbi??rka przed meczem rocznika 1996 z Victoria Sulej??wek125618
 Mecz rocznika 1993 z Pogo?? Siedlce - II MLTS87552
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa - I MLJM130822
 Nowe stroje rocznika 2000 i sparing z rocznikiem 199865112
 Mecz KS Weso??a - KS Falenica - liga okr????gowa87957
 Mecz rocznika 1998 z Advit Wi????zowna - Orliki 7139548
 Mecz rocznika 1996 z OKS Start Otwock - M??odziki116045
 Mecz rocznika 1992 z Mazowsze Mi????tne - I MLJM79449
 Mecz OKS Start II Otwock - KS Weso??a149686
 Turniej Remes Cup Opalenica 2008 - wspomnienia320342
 Mecz rocznika 1997 z Victoria Zerze??1023121
 Mecz rocznika 1993 ze Sparta Jazgarzew - II MLTS115961
 Mecz rocznika 1992 z Legion Radom197550
 Mecz rocznika 1996 z KS Falenica156889
 Mecz rocznika 1992 z Znicz Pruszk??w - I MLJM173547
 Mecz KS Weso??a II z Junak Warszawa83458
 Mecz rocznika 1992 z ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I MLJM126775
 Mecz rocznika 1992 z Legia S.S.A. - I MLJM141482
 Mecz rocznika 1997 z Watra Mrozy182215
 Mecz rocznika 1993 z Znicz Pruszk??w - II MLTS139118
 Mecz rocznika 1992 z Delta Warszawa - I MLJM143555
 Mecz rocznika 1992 z Pogo?? Siedlce - I MLJM160881
 Mecz rocznika 1993 z Drukarz Warszawa - II MLTS232268
 Mecz rocznika 1992 z KS Piaseczno - I MLJM132647
 Turniej halowy rocznik 2000 - AON Rembert??w - udzia?? rocznik??w 2000 i 2001136998
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 1999169244
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 2000158836
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z Burz???? Pilawa92629
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z B??yskawic???? Warszawa81258
 Turniej rocznik 1994 - Stanis??aw??w CUP 2009141296
 Mecz sparingowy KS Weso??a II z AON Rembert??w104175
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza fina??owa110462
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza grupowa1425104
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - przed turniejem1457171
 Turniej rocznik 1998 - AON Rembert??w176571
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 9311464
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 93119748
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w126699
 Trening rocznika 199680540
 Mecz sparingowy rocznika 2000 ze ZWAR Mi????dzylesie87640
 Mecz rocznika 1992 z Radomiak Junior Radom111165
 Mecz rocznika 1993 z Unia 97 Sochaczew98977
 Mecz rocznika 1992 z Polonia Warszawa157553
 Mecz rocznika 1992 z GKP Targ??wek79027
 Mecz rocznika 1998 z Kadr???? Rembert??w7645
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa15365
 Mecz rocznika 1993 ze ??witem Nowy Dw??r Maz.7173
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 19967898
 Mecz LO z OKS Otwock II86237
 Mecz rocznika 1992 z Legionem Radom78449
 Mecz senior??w KS Weso??a - ??bik Nasielsk109014
 Mecz rocznika 1995 z AON Rembert??w9955
 Mecz B-klasy z Junakiem Warszawa86212
 Mecz rocznika 1992 z Delt???? Warszawa 66216
 Mecz Weteran??w pomi????dzy KS Weso??a - Mirk??w210721
 Zako??czenie sezonu Pi??ka No??na 2007/2008130244
 Mecz bara??owy o II lig???? - OKS Otwock - Stal Niewiad??w136275
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 1996150270
 Turniej 91 - MiniEuro2008 - w Otowcku - mecz z Lennestadt119642
 Mecz rocznika 1992 z Koron???? Ostro??????ka113015
 Mecz rocznika 1993 z Junior Ursyn??w140967
 Trening rocznika 1998108938
 Mecz B-klasy z WKS Puzn??w126025
 MEcz rocznik 1992 z Mazowsze Gr??jec141422
 Mecz senior??w KS Weso??a - Sok???? Serock131164
 Mecz rocznik 1996 z AON Rembert??w150615
 Trening rocznika 199380125
 Trening rocznika 199281124
 Mecz 92 z Mew???? Mi??sk Mazowiecki93174
 Mecz B-klasy z Rokol???? Otwock Wielki155660
 Mecz 92 z Ursusem105579
 Sparing 97 z Delta Warszawa104927
 Mecz LO z PUG Bielany165742
 Mecz LO z Vicotri???? Zerze??82911
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r77535
 Sparing LO z Drukarzem (3:2)71212
 Turniej 92 w Pruszkowie160246
 Turniej 92 w ????odzi108858
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (2z2)113536
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (1z2)107329
 Turniej w Weso??ej - rocznik 9671023
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (2z2)134158
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (1z2)124944
 Turniej w Weso??ej - rocznik 92887135
 Mecz LO z Falenic????79218
 Mecz 92 z Mazowszem Gr??jec96650
 Przed 93 meczem z Gwardi????69910
 Mecz 92 z ??witem Nowy Dw??r Maz.76140
 Mecz 92 w Ursusie92846
 Mecz 93 z Agrykol????7705
 Mecz LO z PUGiem78625
 Mecz LO z Victori???? Zerze??94559
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r66721
 Sparing 92 z KS Piaseczno`92127447
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (so i nd) - inne1722117
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (niedziela)136368
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (sobota)157154
 Ob??z Letni - ostatni trening i wyjazd82757
 Ob??z Letni - grill (2)69722
 Ob??z Letni - OKS II : Kolejarz Chojnice100912
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (po treningu)66327
 Ob??z Letni - o??rodek6766
 Ob??z Letni - OKS II : Chojniczanka Chojnice846150
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (trening)76232
 Ob??z Letni - KS Weso??a 93 (sparing)82979
 Ob??z Letni - grill (1)697107
 Ob??z Letni - KS Weso??a : OKS II94367
 Ob??z Letni - pierwsze treningi85870
 Ob??z Letni - przyjzad74220
 Turniej 92 `KS Weso??a 92`942187
 Mecz B klasy z ????omiankami106237
 Mecz 92 z Victori???? Sulej??wek83728
 Mecz LO z Falenic????92754
 Mecz B klasy z BKP Targ??wek82228
 Mecz 92 z Promnikiem ????askarzew67529
 Mecz LO z Marymontem7446
 Mecz 92 ze ZWARem81167
 Mecz 92 z Koron? G??ra Kalwaria951168
 Turniej 91 - MiniEuro2007 - OKS84777
 Mecz 92 z CWKS Legi? W-wa7238
 Mecz 92 z Tarpanem Tarczyn76326
 Mecz 92 z Wilg? Garwolin90568
 Mecz 92 z Watr? Mrozy71817
 Mecz 93 z Varsovi?91237
 Mecz 93 z Burz? Pilawa70026
 Mecz 92 z Mazurem Karczew76471
 Mecz LO z Wkr? Pomiech??wek (u siebie)135271
 Turniej 92`Delta`74819
 Turniej 92 `Delta`68916
 Turniej 92 Szanajcy dla 9185827
 Turniej 92 AON77031
 Mecz 93 z Falenic?77223

[KLUB] [BADMINTON] [PIŁKA NOŻNA] [PIŁKA SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STOŁOWY] [ŁUCZNICTWO] [BRYDŻ
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprzęt Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PIŁKA DLA RODZICÓW] [KS Wesoła] [KS Wesoła 2008] [KS Wesoła 2009] [KS Wesoła 2010] [KS Wesoła 2011] [KS Wesoła 2012] [KS Wesoła 2013] [KS Wesoła 2014] [KS Wesoła 2015] [KS Wesoła 2016