Nab贸r do sekcji Pi艂ki No偶nej
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, i偶 niniejsza witryna korzysta z plik贸w cookies. Pozostaj膮c na niej wyra偶asz zgod臋 na korzystanie z plik贸w cookies.

KLUBPI?並A NO??NAPI?並A SIATKOWASZACHYTENIS STO?丱WY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bu艂ki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, ksi臋gowo艣c, outsorcing, obs艂uga ksiegowa, obs艂uga kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nab贸r do sekcji Pi艂ki No偶nejNab贸r do sekcji
Pi艂ka No偶na
ZG艁OSZENIA




 
Kontakt              Praca, Sta偶             

-Seniorzy
LO
2002/03 + 2004/05 + 2006/07200820092010201120122013201420152016Bramkarze
30.11.2021 - 27.02.2022Treningi wg planu zimowego - SMS od Trener贸w

KS Weso艂a w 艣wi臋to 11.11.2021 (czwartek) NIE MA trening贸w.

Galeria - sekcja, pi??ka no??na, dru??yna

 Tytu艂Ods艂onyZdj臋膰
 KS Weso??a vs KS Halin??w - rocznik 2010106913
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 872618
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 769540
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 667675
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 561848
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 459255
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 3665103
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 262047
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 167968
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 389011
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 278538
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 190944
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 9172532
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 870231
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 784833
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 6804122
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 566760
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 469279
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 381792
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 279267
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 11285100
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 395423
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 295964
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 1109243
 AP Marcovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002/0398912
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05109235
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2002/03165823
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006136913
 KS Weso??a - turniej rocznika 20101411146
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2004128633
 KS Weso??a vs. Amur Wilga - rocznik 2004/0512204
 KS Weso??a II vs. Legion Warszawa - rocznik 2006/07174818
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki11365
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05129020
 KS Weso??a vs. UKS Talent Targ??wek15973
 KS Weso??a vs. KS Drukarz - rocznik 2002/03140118
 KS Weso??a vs. Real FT - rocznik 200295821
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006113711
 KS Weso??a II vs. WAPN - rocznik 200610996
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03125528
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 31121141
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 21227107
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 1134393
 Mogilno 2006 - dzie?? 7, 898051
 Mogilno 2006 - dzie?? 490725
 Mogilno 2006 - dzie?? 310909
 Mogilno 2006 - dzie?? 295616
 Mogilno 2006 - dzie?? 198413
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 99858
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 891214
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 795422
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 594311
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 48846
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 38671
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 29233
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 19124
 AON Rembert??w 2004 vs. KS Weso??a 2004/03122919
 KS Weso??a 2004/2002 vs. SRT M??ode Or??y Halin??w 2003109814
 UKS Bia??e Or??y vs. KS Weso??a - rocznik 20039335
 KS Weso??a 2006/07 vs. Legia Soccer Schools 200794531
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2006100389
 KS Weso??a 2002 vs Ba??kan Team 20018567
 KS Weso??a vs Ba??kan Team - rocznik 2003112532
 KS Weso??a vs UKS 141 Warszawa - rocznik 2004130514
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 20021197159
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2004106851
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 3, 4 i 5994137
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 1 i 296244
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8102456
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 71036100
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 6107346
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5107772
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5107772
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 4113179
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3128673
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21204114
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 1117652
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 9126629
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 81341161
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 7150876
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 6127370
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 5137284
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 4131953
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 3162850
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 2134794
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 1141790
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej w ????ukowie - rocznik 2006/07141162
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 6138517
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 3, 4, 5139062
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 2144678
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 1148921
 UKS Varsovia vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01212919
 UKS 141 Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01213129
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 21208101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 1166540
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8110923
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 7136382
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 61052119
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5101493
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 41029120
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3123954
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21489101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 11318161
 MLKS J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 2003198621
 KS Weso??a vs. MLKS Victoria Sulej??wek - rocznik 2003170935
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 1998185310
 KS Weso??a vs. GKS ??wit Warszawa - rocznik 2002194516
 MKS Hutnik Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01229149
 Korona Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2004/0519807
 KS Weso??a vs. KS Drukarz II - rocznik 2002171917
 Legia SA vs. KS Weso??a - rocznik 2003165342
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 6171428
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 5137791
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 4163426
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 3203538
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 21322113
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 1175780
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 8128355
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 71401173
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 61261197
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 5144370
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 4153430
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 213548
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 1138637
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2000202847
 KS Weso??a vs. Real Football Team - rocznik 2000117489
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 200013814
 KS Weso??a vs. KS Zwar II - rocznik 2002174313
 MKS Polonia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000153722
 KS Weso??a 2003 - I miejsce w lidze MZPN472954
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - gra wewn????trzna - rocznik 2003130156
 MUKS Praga vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01116182
 UKS 141 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01116377
 KS Weso??a vs. Wis??a Dziecin??w - rocznik 2002177969
 Piknik Rodzinny 129756
 Piknik Weso??a 2014165054
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2003126033
 KS Weso??a vs. J??zefovia I J??zef??w - rocznik 2003141938
 KS Weso??a vs. WKS Rz??????nik - rocznik 2002215230
 J??zefovia J??zef??w 2001 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01134937
 KS Weso??a vs. Vulcan W??lka Ml????dzka - rocznik 1998145245
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8115029
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71217128
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6103831
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5136361
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4127370
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3102824
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2127897
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 8116436
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71077112
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1133019
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61257135
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5126190
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41307185
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3121384
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21361114
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11110104
 KS Weso??a vs. FDA Wieliszew - rocznik 2002192918
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20031364172
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 2000157212
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20051459172
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2003182036
 KS Weso??a vs. Football Talents - rocznik 2003121542
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Garwolinie - rocznik 2000130863
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20041439299
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20021515225
 Halowe Mistrzostwa Warszawy - rocznik 2000123123
 KS Weso??a vs. UKS Orze?? - rocznik 1999135815
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2002/03131669
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2001/021014132
 Mini Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 19991150101
 LKS Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2003192163
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 2002128428
 KS Weso??a vs. UKS Bia??e Or??y - rocznik 2003129624
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01172623
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 2003174188
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000255141
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a I - rocznik 2003152224
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03149624
 KS Weso??a - UKS Junak - rocznik 2003172685
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2001189639
 ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2003207680
 KS Weso??a vs. Start II Otwock120817
 J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 20031258105
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - rocznik 2004173446
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03170377
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01194516
 KS Weso??a 2000 vs. MUKS Praga 1998172815
 KS Weso??a vs. Wicher Koby??ka - rocznik 2000/01172422
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Maz. - rocznik 2002/03177881
 KS Weso??a - KS Puzn??wka 1996161628
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 7124385
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61498165
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5148210
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 414417
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 311547
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2126413
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1111238
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 10120988
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 91234126
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81280163
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71663230
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6176967
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51426150
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41421154
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 31450188
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2130092
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11278151
 Weso??a Family Cup 2013 - turniej rodzinny1412125
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 7120815
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 610604
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 512337
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 411813
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 310523
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 210993
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 111598
 Turniej Pi??ki No??nej w Borz????cinie - rocznik 20031324291
 KS Weso??a wsp??lny trening - rocznik 2006/07140166
 Weso??a Cup 2013 -turniej pi??ki no??nej - rocznik 2004/05150097
 KS Weso??a 2006/07 - trening168647
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki - rocznik 2000/01216537
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2001131760
 UKS Rakovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002208727
 KS Weso??a vs. PKS Siennica - rocznik 2001/021228177
 KS Weso??a vs. KS Ursus - rocznik 2002/03141798
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/031365127
 Wis??a Zakroczym vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01224253
 KS Weso??a 2000/01 vs. UKS Z????bkovia 1998/99128667
 UKS Z????bkovia 2000/01 vs. KS Weso??a 2002/031089154
 KS Weso??a vs. Przysz??o?????? W??ochy - rocznik 2002/03191571
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - rocznik 2002/03151989
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2000155423
 Puzn??wka 1996 vs. KS Weso??a - rocznik 2001135786
 Bug Wyszk??w vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01157577
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/031465106
 KS Weso??a vs. Sok???? OSiR Serock - rocznik 2000155647
 MKS Agrykola vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03219480
 Victoria Zerze?? vs. KS Weso??a - rocznik 2001/021069109
 KS Weso??a vs. SEMP Ursyn??w - rocznik 2002/03183173
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03200535
 Marcovia Marki vs. KS Weso??a1432103
 KS Weso??a vs. Zwar - rocznik 2002/03178628
 KS Weso??a vs. Unia Warszawa - rocznik 2002/03167873
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000/01239217
 Legia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03205660
 Unia Warszawa 2001 vs. KS Weso??a 2002/03192418
 KS Weso??a vs. GAP Wi????zowna - sparing rocznika 2002/03142035
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - turniej rocznik 2000/01140597
 KS Weso??a 2002/03 - niebiesko-czerwone mistrzostwa ??wiata 2024151321
 KS Weso??a na otwartym treningu Reprezentacji Polski1064163
 KS Weso??a rocznik 2003 - mini turniej wewn????trzny126366
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 1998/99179920
 KS Weso??a rocznik 2002 - mini turniej wewn????trzny121741
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - roczmik 2001156930
 KS Weso??a 2000 - mini turniej150475
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20041507205
 KS Weso??a 2002 vs. KS Weso??a 2003 - mecz kontrolny163934
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002 - mecz kontrolny174759
 KS Weso??a 1998 vs. KS Weso??a 2000 - rozgrzewka przed meczem120810
 Halowy turniej Pi??ki No??nej Orze?? Cup - rocznik 2001116034
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20031450163
 KS Weso??a vs. D????br??wka Mi??sk Maz. - mecz kontrolny rocznika 2001/02105924
 KS Weso??a rocznik 1998/99 - mini turniej wewn????trzny119031
 KS Weso??a rocznik 2000/01 - mini turniej wewn????trzny123525
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - mecz kontrolny rocznika 2003130235
 KS Weso??a vs. Akademia Sportu - mecz kontrolny rocznika 2004217270
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2003270454
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2002209361
 Alegria Cup - halowy turniej w Koby??ce - rocznik 2000/011054101
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002/03 - sparing206066
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8121361
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71353249
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 61359164
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 51179176
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4131896
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 31170183
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 21236148
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11221212
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 8115257
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 7118540
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 61300128
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 51326140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 41436144
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 3124574
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 21249140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 1140391
 Halowy turniej pi??ki no??nej - roczniki 2002 i 20031363168
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 20001237117
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - rocznik 2002 (zdj????cia P.Rz.)191524
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa czerwona (zdj????cia A.S.)123513
 KS Weso??a - trening rocznika 2000/01 grupa zielona 120239
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa ??????ta115521
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa niebieska136365
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa zielona149327
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Warbud - rocznik 2002113586
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 20001386167
 KS Weso??a vs. Delta Warszwa - rocznik 2004126524
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 2003 (zdj????cia S.K.)114196
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Orange - rocznik 20011220144
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 2004 (zdj????cia P.Rz.)119597
 Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998 - I miejsce125722
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2003132965
 KS Weso??a vs. Z????bkovia Z????bki 2000 - rocznik 2002/03117078
 KS Weso??a vs. KS Puzn??wka - rocznik 2001145545
 MKS Przysz??o?????? W??ochy vs. KS Weso??a - rocznik 2002224021
 UKS ??agle vs. KS Weso??a - rocznik 2002129112
 KS Grom Lipowo vs. KS Weso??a - rocznik 2001126229
 KS Weso??a vs. AON Rembert??w - rocznik 2002316214
 KS ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2001116345
 Sok???? OSiR Serock vs. KS Weso??a - rocznik 2000167112
 KS Weso??a vs. Varsovia - rocznik 200010547
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a117735
 KS Weso??a vs. Mazur Karczew - rocznik 2001155554
 GAP Wi????zowna vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03268348
 KS Weso??a vs. Drukarz Warszawa - rocznik 2002/03256441
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02194013
 KS Weso?????? vs. Legionovia II123152
 Z????bkovia Z????bki 1998/99 vs. KS Weso??a 2000/01110833
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 111373217
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 10122977
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 9127199
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 81282134
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 71201103
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61283105
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5118765
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 41271237
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 31217120
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2121591
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 1113241
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 13149153
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 121344115
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 111273131
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 101329166
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 9129972
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 8137357
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 7123631
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 6104082
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 51172169
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 41307241
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 31181233
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 21320102
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 1932151
 ME UEFA 2012 - Polska vs. Rosja109224
 Piknik Weso??a 2012119584
 KS Weso??a - J??zefovia J??zef??w144334
 KS Weso??a - rocznik 2002/03108320
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 2000115865
 KS Weso??a 2000/01 - UKS D????br??wka MMz 2001133541
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20021348116
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20038938
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 2004130921
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03156286
 KS Weso??a - Mazur Radzymin153639
 KS Weso??a - Huragan Wo??omin142542
 KS Weso??a 2000/01 - gra wewn????trzna118327
 KS Weso??a 2000/01 vs. KS Weso??a 1998/99117221
 Korona Cup 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003150878
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Halinowie - rocznik 1998/991297149
 Zimowy Junak CUP 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003155899
 KS Weso??a 2003 B vs. KS Weso??a 2004108214
 KS Weso??a II vs. LKS Rotiavia Nieporent86723
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - rocznik 20011263114
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002193924
 KS Weso??a 2000 - gra wewn????trzna87324
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2003208973
 KS Weso??a 2000 vs. GAP Wi????zowna 1999110120
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 20041183217
 Halowy turniej o Puchar Prezesa GKS Garwolin - rocznik 2000109071
 Mazur Karczew 1999 vs. KS Weso??a 200014579
 Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02123821
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91206138
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 81120135
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71131103
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6100396
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5103581
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 41247140
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 394992
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2112563
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 & 2000/01 - dzie?? 8 & 1131573
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 7109369
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6113852
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51119118
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41022110
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 391169
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2111877
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1146170
 Halowy Turniej Charytatywny Pi??ki No??nej w Karczewie - rocznik 2001147070
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20001930154
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20031794181
 Turniej halowy Polonia Warszawa z udzia??em Radek Myn????, Robert Je??- rocznik 2003110572
 KS Weso??a - Victoria Zerze??94025
 KS Weso??a 2003 B - KS Weso??a 200478920
 KS Weso??a 2002 - Korona G??ra Kalwaria99558
 KS Weso??a II - Huragan II Wo??omin885121
 SEMP Ursyn??w - KS Weso??a 200212517
 KS Weso??a 2000 - UWKS Legia Bemowo131210
 KS Weso??a 2002 - ??agle Warszawa99318
 KS Weso??a - Legionovia II76244
 KS Weso??a 2000 - Akademia Imielin8609
 KS Weso??a 2000 - Akademia Ursus9678
 KS Weso??a 2002 - Wilga Garwolin180131
 KS Weso??a 2002 - Drukarz Warszawa115421
 KS Weso??a 1995 - Znicz Pruszk??w73825
 Akademia Bemowo - KS Weso??a 200083712
 KS Weso??a 2002 - mecz100830
 MUKS Praga - KS Weso??a 1998107537
 Nasi zawodnicy na meczu Ligi Europejskiej: Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw67919
 KS Weso??a 2000 - rozgrzewka9685
 ZWAR Mi????dzielesie - KS Weso??a 2002183924
 Junak CUP 2011 - turniej pi??ki no??nej rocznik 2003161266
 Victoria Sulej??wek - KS Weso??a 2000163715
 KS Piaseczno - KS Weso??a 2000287310
 KS Weso??a 2002 - Mazowsze Mi????tne174318
 KS Weso??a 1998 - Varsovia Warszawa85613
 KS Weso??a 2000 - KS Ursus213713
 KS Weso??a 2002 - Victoria Sulej??wek141538
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14100658
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13815149
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1294070
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1190176
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1087995
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91134163
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8920138
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7977204
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6885221
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 591257
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4981198
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 391576
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2888106
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 196198
 KS Weso??a 2004 - trening8646
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1082032
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 997260
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81290130
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 783123
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6848105
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5928166
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41085248
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3960165
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21001101
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 188870
 Weso??a Family Cup 201196895
 KS Weso??a 1998 - Promnik ????askarzew191322
 KS Weso??a 1995 - Piast Piast??w - II MLTS86117
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 B/C - Mazowsze Mi????tne13051
 Mistrzostwa Dzielnicy Weso??a klas IV - DwaOgnie (zawodnicy KS Weso??a)68815
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003 - cz 279441
 adidas Football Chalenge 2011 - KS Weso??a 2000 i 2003 & Lukas Podolski837224
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000169131
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003112333
 KS Weso??a - Cezar Konstacin - rocznik 20007975
 KS Weso??a - Kosa Konstacin - rocznik 20008084
 KS Weso??a - Watra Mrozy - rocznik 1998161533
 Trening rocznika 2000/2001 w Starej Mi??osnej74110
 KS Weso??a - Amur Wilga - rocznik 1998169718
 Trening bramkarski 2000/02 - prowadzi trener Robert Gubiec138128
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - dzie?? 2192872
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - przyjazd oraz dzie?? 1132667
 Mecz kontrolny Or??y Zielonka - KS Weso??a - rocznik 20009254
 Mecz kontrolny UKS 141 - KS Weso??a - rocznik 200087311
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2003 - KS Drukarz 20038449
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - The British School 19999678
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w W????growie - rocznik 2002162520
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - UKS Energetyk Kozienice 199895951
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7103786
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6104282
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 595859
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 483250
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3981125
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 284690
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1813104
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 794782
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61016119
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 575088
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 4109970
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3833170
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 279280
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 186679
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Redzie - rocznik 19971127100
 Weso??a Indoor League 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200284518
 Weso??a Indoor Cup 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200183123
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 vs. Advit Wi????zowna 19998143
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998127548
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2002/03 vs. Advit Wi????zowna 200118444
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2001 vs. Z????bkovia Z????bki 200080010
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 2001 (fot. BKS Lublin)127239
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 200178928
 Mecz kontrolny KS Weso??a vs Mazowsze Mi????tne - rocznik 2000183314
 Mecz Legia Chamiopns League vs rocznik 200010606
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Ursusie - rocznik 2000113612
 XII Noworoczny Halowy Turniej Pi??ki No??nej organozowany przez KS Skra Cz????stochowa - rocznik 2000132737
 Weso??a Indoor Cup 2010 - Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003136750
 Weso??a Indoor Cup 2010 - II Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000195452
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2001131847
 Halowy Turniej rocznika 2000 - AON Rembrt??w67023
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 105521
 Bramkarze na treningu KS Weso??a 2000-03 na hali w Gimnazjum 119 8766
 Trening KS Weso??a 1995/97 na hali w Gimnazjum 119 7969
 Trening KS Weso??a 2002/03 na hali w Gimnazjum 119 116615
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 102411
 Hala Sportowa w Gimnazjum 119 - otwarcie20653
 Cuiavia Cup 2010 - II Og??lnopolski Turniej Halowy - rocznik 2000124053
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2002 - organizator KS Delta Warszawa135838
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2001 - organizator KS Delta Warszawa113332
 Nowa Hala Sportowa w Weso??ej - Gimnazjum 119 - grupa 2000/01 i 200312961
 Otwarte Obiekty Sportowe w Szk P. 174 - trening prowadzi J. Oku??95916
 Cezar Konstancin vs. KS Weso??a - rocznik 200021469
 KS Falenica 1999 vs. KS Weso??a 200015436
 Akademia Bemowo vs. KS Weso??a - rocznik 20007934
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000126232
 KS Weso??a vs. Victoria Zerze?? - rocznik 1999/200011623
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 1999/2000103315
 KS Weso??a II vs. Mazur II Radzymin72715
 Promnik ????askarzew vs. KS Weso??a - mecz rocznika 200015976
 Mecze kontrolne w Nowym Dworze Mazowieckim - KS Weso??a rocznik 200083629
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - mecz kontrolny rocznika 2000132810
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14 - powr??t65816
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13 - poranny rozruch70217
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - urodziny66428
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - trening94321
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - film6615
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - turniej 200079141
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 117071
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 106207
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - morze91555
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - trening92364
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - morze878156
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - trening90954
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7 - trening93813
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5 - film73914
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - ogl????danie meczu75817
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 4 - mecz kontrolny78612
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - trening73312
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3 - trening i mecz kontrolny z KS Falenica93350
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 255610
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 160930
 SEMP Ursysn??w vs. KS Weso??a - rocznik 1999/200012238
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator Life Siennica85343
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych84624
 KS Weso??a vs. Bro?? Radom - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych88044
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecze turniejowe oraz zako??czenie70544
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - dru??yny5799
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecz Zawodnicy vs. Rodzice78972
 KS Weso??a vs. Mazur Radzymin - mecz Senior??w - klasa A169316
 KS Weso??a vs. Olimpia Warszawa - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych87659
 Mini Legia CUP - Halowy Turniej rocznika 2000 na Bemowie124433
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Narew CUP 2010 w Ostro??????ce - rocznik 2000112941
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Mazovia CUP w Tomaszowie Mazowieckim - rocznik 2000133329
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej BeKSa CUP w Lublinie - rocznik 2002165675
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Radomiu - rocznik 2000126680
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 200085848
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - powr??t16864
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 8187029
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 7187013
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 6198148
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 5202824
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice19987
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - basen249155
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice193168
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 3178717
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 2183831
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 1189537
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej BEKSA CUP- Hala Globus w Lublinie - rocznik 2001141884
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie144467
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - mecze151281
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON6124
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej Bro?? Radom- rocznik 20011136109
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 2000 i 1998 w Siennicy1419214
 Wojew??dzki Turniej Halowej Pi??ki No??nej w Lublinie - rocznik 2000792134
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 1998129532
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON89335
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej UKS Legia & Znicz Pruszk??w - rocznik 20001345187
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Akademia Ursus - rocznik 2000109431
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - zako??czenie99419
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - mecze130654
 Mecz klasy A - KS Weso??a - UKS B??yskawica87714
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON116146
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z GKP Targ??wek81514
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - zako??czenie121342
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - mecze123829
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 - MUKS Praga rocznik 199970614
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z ??wit Nowy Dw??r Maz.87018
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - zako??czenie122836
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - rozgrzewka i mecze122847
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2000 z Akademia Imielin 20007092
 Mecz klasy A - KS Weso??a - Korona Jad??w90529
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2002 ze ZWAR Mi????dzylesie 200298611
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 200178217
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 2001 - fot. Kasia Dorsz123711
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 z SEMP Ursyn??w 19996993
 Mecz KS Weso??a rocznik 1998 z Life Siennica9605
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z WOSiR Wyszk??w93220
 Trening bramkarski - prowadzi trener Robert Gubiec192224
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z RKS Ok????cie - WLM151778
 Mecz rocznika 1996 z Wkr???? Pomiech??wek133225
 Turniej rocznik 1999 - Agape Bia??o??????ka - udzia?? rocznika 2000/01141773
 Mecz klasy A - KS Weso??a - ??wit II Nowy Dw??r Mazowiecki72630
 Mecz klasy B - KS Weso??a II - KS Falenica295355
 Mecz Pucharu Polski - KS Weso??a vs. PKS Rado??????83021
 Mecz kontrolny (4) KS Weso??a z AON Rembert??w59514
 Mecz kontrolny (1) KS Weso??a z AON Rembert??w9007
 Ob??z dzie?? 14 - powr??t4837
 Ob??z dzie?? 1362919
 Ob??z dzie?? 11 - sparing rocznika 1993 z F.K. Czertanovo (Rosja)7377
 Ob??z dzie?? 11 - w hotelu56419
 Ob??z dzie?? 10 - sparing rocznika 2000 z 19975207
 Ob??z dzie?? 9 - basen78629
 Ob??z dzie?? 9 - trening 200061027
 Ob??z dzie?? 856313
 Ob??z dzie?? 7 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z KS Weso??a (1996)95762
 Ob??z dzie?? 6 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z GKS Kowale (1999)6697
 Ob??z dzie?? 5 - podsumowanie sezonu 2008/200973257
 Ob??z dzie?? 5 - basen59725
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - zako??czenie turnieju153563
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - mecz p????fina??owy 1995116441
 Remes CUP 2009 - dzie?? 449319
 Remes CUP 2009 - dzie?? 366637
 Remes CUP 2009 - dzie?? 267437
 Remes CUP 2009 - dzie?? 175184
 Remes CUP 2009 - roczpocz????cie turnieju69162
 Remes CUP 2009 - przyjazd65115
 Mecz o mistrzostwo Warszawy ??ak??w 11 (rocznik 1997) pomi????dzy Klub Sportowy Weso??a - Legia Warszawa99385
 Mecz rocznika 1995 z Sok???? Ko??biel - Liga Trampkarzy115383
 II Wi????zowski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 1997 i 1999 - udzia?? naszych dru??yn z rocznik??w 1998 i 2000903215
 Mecz KS Weso??a - Legion Warszawa - liga okr????gowa138221
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 20091416133
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 2009 - fot. Leszek961165
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie turnieju154742
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Zdj????cia z mecz??w1972318
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Dru??yny i Zawodnicy256857
 Mecz KS Weso??a - Wilga Garwolin - liga okr????gowa120427
 Zbi??rka przed meczem KS Weso??a II z Puzn??wka 19967166
 Zbi??rka przed meczem rocznika 1996 z Victoria Sulej??wek122518
 Mecz rocznika 1993 z Pogo?? Siedlce - II MLTS84452
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa - I MLJM126122
 Nowe stroje rocznika 2000 i sparing z rocznikiem 199861712
 Mecz KS Weso??a - KS Falenica - liga okr????gowa84757
 Mecz rocznika 1998 z Advit Wi????zowna - Orliki 7136448
 Mecz rocznika 1996 z OKS Start Otwock - M??odziki113445
 Mecz rocznika 1992 z Mazowsze Mi????tne - I MLJM77049
 Mecz OKS Start II Otwock - KS Weso??a143386
 Turniej Remes Cup Opalenica 2008 - wspomnienia312442
 Mecz rocznika 1997 z Victoria Zerze??993121
 Mecz rocznika 1993 ze Sparta Jazgarzew - II MLTS113461
 Mecz rocznika 1992 z Legion Radom190650
 Mecz rocznika 1996 z KS Falenica150889
 Mecz rocznika 1992 z Znicz Pruszk??w - I MLJM166347
 Mecz KS Weso??a II z Junak Warszawa80158
 Mecz rocznika 1992 z ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I MLJM121275
 Mecz rocznika 1992 z Legia S.S.A. - I MLJM136282
 Mecz rocznika 1997 z Watra Mrozy177915
 Mecz rocznika 1993 z Znicz Pruszk??w - II MLTS132018
 Mecz rocznika 1992 z Delta Warszawa - I MLJM137055
 Mecz rocznika 1992 z Pogo?? Siedlce - I MLJM155281
 Mecz rocznika 1993 z Drukarz Warszawa - II MLTS227068
 Mecz rocznika 1992 z KS Piaseczno - I MLJM127147
 Turniej halowy rocznik 2000 - AON Rembert??w - udzia?? rocznik??w 2000 i 2001130898
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 1999162944
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 2000152036
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z Burz???? Pilawa89129
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z B??yskawic???? Warszawa78058
 Turniej rocznik 1994 - Stanis??aw??w CUP 2009135696
 Mecz sparingowy KS Weso??a II z AON Rembert??w101175
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza fina??owa107762
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza grupowa1361104
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - przed turniejem1403171
 Turniej rocznik 1998 - AON Rembert??w170471
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 9310994
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 93115348
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w122299
 Trening rocznika 199677040
 Mecz sparingowy rocznika 2000 ze ZWAR Mi????dzylesie84540
 Mecz rocznika 1992 z Radomiak Junior Radom107765
 Mecz rocznika 1993 z Unia 97 Sochaczew95177
 Mecz rocznika 1992 z Polonia Warszawa154553
 Mecz rocznika 1992 z GKP Targ??wek75327
 Mecz rocznika 1998 z Kadr???? Rembert??w7345
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa14895
 Mecz rocznika 1993 ze ??witem Nowy Dw??r Maz.6903
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 19967558
 Mecz LO z OKS Otwock II82937
 Mecz rocznika 1992 z Legionem Radom75149
 Mecz senior??w KS Weso??a - ??bik Nasielsk104614
 Mecz rocznika 1995 z AON Rembert??w9555
 Mecz B-klasy z Junakiem Warszawa83012
 Mecz rocznika 1992 z Delt???? Warszawa 63216
 Mecz Weteran??w pomi????dzy KS Weso??a - Mirk??w204921
 Zako??czenie sezonu Pi??ka No??na 2007/2008124744
 Mecz bara??owy o II lig???? - OKS Otwock - Stal Niewiad??w130475
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 1996144470
 Turniej 91 - MiniEuro2008 - w Otowcku - mecz z Lennestadt114242
 Mecz rocznika 1992 z Koron???? Ostro??????ka107715
 Mecz rocznika 1993 z Junior Ursyn??w134867
 Trening rocznika 1998105038
 Mecz B-klasy z WKS Puzn??w121525
 MEcz rocznik 1992 z Mazowsze Gr??jec136922
 Mecz senior??w KS Weso??a - Sok???? Serock127464
 Mecz rocznik 1996 z AON Rembert??w146115
 Trening rocznika 199375025
 Trening rocznika 199278224
 Mecz 92 z Mew???? Mi??sk Mazowiecki89274
 Mecz B-klasy z Rokol???? Otwock Wielki151060
 Mecz 92 z Ursusem102479
 Sparing 97 z Delta Warszawa100527
 Mecz LO z PUG Bielany159842
 Mecz LO z Vicotri???? Zerze??79711
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r74835
 Sparing LO z Drukarzem (3:2)68212
 Turniej 92 w Pruszkowie152846
 Turniej 92 w ????odzi104258
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (2z2)109536
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (1z2)103329
 Turniej w Weso??ej - rocznik 9668323
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (2z2)129558
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (1z2)120444
 Turniej w Weso??ej - rocznik 92851135
 Mecz LO z Falenic????76018
 Mecz 92 z Mazowszem Gr??jec93650
 Przed 93 meczem z Gwardi????66610
 Mecz 92 z ??witem Nowy Dw??r Maz.72640
 Mecz 92 w Ursusie89946
 Mecz 93 z Agrykol????7355
 Mecz LO z PUGiem74925
 Mecz LO z Victori???? Zerze??90859
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r63621
 Sparing 92 z KS Piaseczno`92123847
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (so i nd) - inne1692117
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (niedziela)131568
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (sobota)151654
 Ob??z Letni - ostatni trening i wyjazd80457
 Ob??z Letni - grill (2)66722
 Ob??z Letni - OKS II : Kolejarz Chojnice97712
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (po treningu)63427
 Ob??z Letni - o??rodek6496
 Ob??z Letni - OKS II : Chojniczanka Chojnice820150
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (trening)72332
 Ob??z Letni - KS Weso??a 93 (sparing)79179
 Ob??z Letni - grill (1)666107
 Ob??z Letni - KS Weso??a : OKS II91167
 Ob??z Letni - pierwsze treningi82470
 Ob??z Letni - przyjzad71520
 Turniej 92 `KS Weso??a 92`911187
 Mecz B klasy z ????omiankami102937
 Mecz 92 z Victori???? Sulej??wek80528
 Mecz LO z Falenic????89554
 Mecz B klasy z BKP Targ??wek78828
 Mecz 92 z Promnikiem ????askarzew64129
 Mecz LO z Marymontem7166
 Mecz 92 ze ZWARem78167
 Mecz 92 z Koron? G??ra Kalwaria919168
 Turniej 91 - MiniEuro2007 - OKS81577
 Mecz 92 z CWKS Legi? W-wa6918
 Mecz 92 z Tarpanem Tarczyn73426
 Mecz 92 z Wilg? Garwolin87568
 Mecz 92 z Watr? Mrozy67517
 Mecz 93 z Varsovi?87737
 Mecz 93 z Burz? Pilawa67226
 Mecz 92 z Mazurem Karczew73871
 Mecz LO z Wkr? Pomiech??wek (u siebie)130071
 Turniej 92`Delta`71019
 Turniej 92 `Delta`66016
 Turniej 92 Szanajcy dla 9182827
 Turniej 92 AON74031
 Mecz 93 z Falenic?74223

[KLUB] [BADMINTON] [PI?並A NO??NA] [PI?並A SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STO?丱WY] [?乁CZNICTWO] [BRYD??
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprz锟?t Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PI?锟終A DLA RODZIC??W] [KS Weso??a] [KS Weso??a 2008] [KS Weso??a 2009] [KS Weso??a 2010] [KS Weso??a 2011] [KS Weso??a 2012] [KS Weso??a 2013] [KS Weso??a 2014] [KS Weso??a 2015] [KS Weso艂a 2016