Nab贸r do sekcji Pi艂ki No偶nej
Powiadomienie o plikach cookies: Uprzejmie informujemy, i偶 niniejsza witryna korzysta z plik贸w cookies. Pozostaj膮c na niej wyra偶asz zgod臋 na korzystanie z plik贸w cookies.

KLUBPI?並A NO??NAPI?並A SIATKOWASZACHYTENIS STO?丱WY
Sponsorzy





putka,piekarnia,pieczywo,chleb,zakwas,bu艂ki,ciasta,cukiernia,tort,warszawa


finanse, ksi臋gowo艣c, outsorcing, obs艂uga ksiegowa, obs艂uga kadrowa


Stroje sportowe
Nabory
Nab贸r do sekcji Pi艂ki No偶nejNab贸r do sekcji
Pi艂ka No偶na
ZG艁OSZENIA




 
Kontakt              Praca, Sta偶             

WakacjeSeniorzy
LO
2002/03 + 2004/05 + 2006/07200820092010201120122013201420152016Bramkarze
1.09-30.11.2021Treningi wg sta艂ego planu
Rok szkolny Seniorzy
LO / B
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 Bramkarze

Galeria - sekcja, pi??ka no??na, dru??yna

 Tytu艂Ods艂onyZdj臋膰
 KS Weso??a vs KS Halin??w - rocznik 2010104913
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 871318
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 767640
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 665975
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 560448
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 457855
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 3647103
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 260347
 S?dzisz??w 2006/07, 2008/09, 2010/11 - dzie?? 166568
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 387711
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 277038
 Przasnysz 2002/03, 2004/05, 2006/07, 2008/09 dzie?? 189344
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 9171032
 Przasnysz 2008/09 - dzie?? 868731
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 781833
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 6791122
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 565160
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 467679
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 380692
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 277667
 Przasnysz 2008/09, 2010/11 - dzie?? 11272100
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 394223
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 294764
 S?dzisz??w 2002-2005 - dzie?? 1107743
 AP Marcovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002/0397412
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05107135
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2002/03161723
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006134213
 KS Weso??a - turniej rocznika 20101384146
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2004126333
 KS Weso??a vs. Amur Wilga - rocznik 2004/0511984
 KS Weso??a II vs. Legion Warszawa - rocznik 2006/07171018
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki11105
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2004/05127020
 KS Weso??a vs. UKS Talent Targ??wek15623
 KS Weso??a vs. KS Drukarz - rocznik 2002/03137518
 KS Weso??a vs. Real FT - rocznik 200294121
 KS Weso??a II vs. UKS 141 II - rocznik 2006112211
 KS Weso??a II vs. WAPN - rocznik 200610856
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03123828
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 31108141
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 21210107
 Mogilno 2002, 2003, 2004, 2006 - dzie?? 1132193
 Mogilno 2006 - dzie?? 7, 896451
 Mogilno 2006 - dzie?? 489625
 Mogilno 2006 - dzie?? 310729
 Mogilno 2006 - dzie?? 293916
 Mogilno 2006 - dzie?? 196913
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 99708
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 889714
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 793722
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 593311
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 48736
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 38551
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 29113
 Bia??obrzegi 2008-2006 - dzie?? 19024
 AON Rembert??w 2004 vs. KS Weso??a 2004/03121619
 KS Weso??a 2004/2002 vs. SRT M??ode Or??y Halin??w 2003108314
 UKS Bia??e Or??y vs. KS Weso??a - rocznik 20039235
 KS Weso??a 2006/07 vs. Legia Soccer Schools 200793731
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 200699489
 KS Weso??a 2002 vs Ba??kan Team 20018497
 KS Weso??a vs Ba??kan Team - rocznik 2003111632
 KS Weso??a vs UKS 141 Warszawa - rocznik 2004128814
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 20021185159
 Weso??a Indoor Cup 2015/16 - rocznik 2004106151
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 3, 4 i 5983137
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 (2) - dzie?? 1 i 295344
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8101956
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 71028100
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 6106746
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5106972
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5106972
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 4112679
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3127973
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21197114
 S????dzisz??w 2016 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 1116952
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 9125829
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 81333161
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 7149976
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 6126570
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 5136484
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 4130953
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 3161950
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 2133994
 Jesen????k 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2005 - dzie?? 1140890
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej w ????ukowie - rocznik 2006/07140162
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 6137717
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 3, 4, 5138162
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 2143778
 Cieszyn 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2006-2007 - dzie?? 1148121
 UKS Varsovia vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01212019
 UKS 141 Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01210829
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 21199101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2000-2002 - dzie?? 1165440
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 8110023
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 7135582
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 61044119
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 5100593
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 41020120
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 3122954
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 21483101
 S????dzisz??w 2015 - ob??z pi??ki no??nej roczniki 2003-2007 - dzie?? 11306161
 MLKS J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 2003197721
 KS Weso??a vs. MLKS Victoria Sulej??wek - rocznik 2003170035
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 1998184110
 KS Weso??a vs. GKS ??wit Warszawa - rocznik 2002193816
 MKS Hutnik Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01225949
 Korona Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2004/0519717
 KS Weso??a vs. KS Drukarz II - rocznik 2002170717
 Legia SA vs. KS Weso??a - rocznik 2003164242
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 6170628
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 5137091
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 4162726
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 3202538
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 21312113
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002, 2003, 2004, 2005 - dzie?? 1174680
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 8127555
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 71394173
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 61253197
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 5143670
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 4152730
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 213478
 Szczecinek 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2006/07 - dzie?? 1138037
 KS Weso??a vs. GKS Osieck - rocznik 2000201547
 KS Weso??a vs. Real Football Team - rocznik 2000116589
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 200013734
 KS Weso??a vs. KS Zwar II - rocznik 2002172713
 MKS Polonia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2000152622
 KS Weso??a 2003 - I miejsce w lidze MZPN471554
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - gra wewn????trzna - rocznik 2003129356
 MUKS Praga vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01115482
 UKS 141 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01115377
 KS Weso??a vs. Wis??a Dziecin??w - rocznik 2002176969
 Piknik Rodzinny 129156
 Piknik Weso??a 2014164254
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2003125033
 KS Weso??a vs. J??zefovia I J??zef??w - rocznik 2003140938
 KS Weso??a vs. WKS Rz??????nik - rocznik 2002214530
 J??zefovia J??zef??w 2001 vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01134237
 KS Weso??a vs. Vulcan W??lka Ml????dzka - rocznik 1998144445
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8114129
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71210128
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6103231
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5135761
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4126570
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3102024
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2127197
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 8115736
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71071112
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1132219
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61251135
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5125390
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41300185
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3120784
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 21352114
 S????dzisz??w 2014 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11102104
 KS Weso??a vs. FDA Wieliszew - rocznik 2002191718
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20031357172
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 2000156612
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20051452172
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2003181436
 KS Weso??a vs. Football Talents - rocznik 2003120942
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Garwolinie - rocznik 2000130163
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20041430299
 Weso??a Indoor Cup 2013/2014 - rocznik 20021507225
 Halowe Mistrzostwa Warszawy - rocznik 2000122523
 KS Weso??a vs. UKS Orze?? - rocznik 1999134915
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2002/03131069
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2001/021006132
 Mini Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 19991142101
 LKS Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2003191063
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 2002127728
 KS Weso??a vs. UKS Bia??e Or??y - rocznik 2003128724
 GKS Osieck vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01171723
 KS Weso??a vs. OKS Start Otwock - rocznik 2003172988
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000254241
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a I - rocznik 2003151224
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03148824
 KS Weso??a - UKS Junak - rocznik 2003171885
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2001188539
 ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2003205980
 KS Weso??a vs. Start II Otwock119517
 J??zefovia J??zef??w vs. KS Weso??a - rocznik 20031250105
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - rocznik 2004172546
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03169477
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01193516
 KS Weso??a 2000 vs. MUKS Praga 1998171815
 KS Weso??a vs. Wicher Koby??ka - rocznik 2000/01171822
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Maz. - rocznik 2002/03177081
 KS Weso??a - KS Puzn??wka 1996160928
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 7123485
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61491165
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5147310
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 414337
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 311477
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2125613
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1111128
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 10120088
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 91225126
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81271163
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 71653230
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6176367
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51420150
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41412154
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 31443188
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2129392
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 11270151
 Weso??a Family Cup 2013 - turniej rodzinny1404125
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 7120115
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 610534
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 512277
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 411723
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 310453
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 210933
 Koronowo 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2004/05 - dzie?? 111488
 Turniej Pi??ki No??nej w Borz????cinie - rocznik 20031316291
 KS Weso??a wsp??lny trening - rocznik 2006/07139366
 Weso??a Cup 2013 -turniej pi??ki no??nej - rocznik 2004/05149397
 KS Weso??a 2006/07 - trening167747
 KS Weso??a vs. Marcovia Marki - rocznik 2000/01215637
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 2001131160
 UKS Rakovia vs. KS Weso??a - rocznik 2002207427
 KS Weso??a vs. PKS Siennica - rocznik 2001/021220177
 KS Weso??a vs. KS Ursus - rocznik 2002/03141098
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/031356127
 Wis??a Zakroczym vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01223353
 KS Weso??a 2000/01 vs. UKS Z????bkovia 1998/99127967
 UKS Z????bkovia 2000/01 vs. KS Weso??a 2002/031080154
 KS Weso??a vs. Przysz??o?????? W??ochy - rocznik 2002/03190271
 KS Weso??a vs. UKS ??agle - rocznik 2002/03151189
 KS Weso??a vs. Victoria Sulej??wek - rocznik 2000154423
 Puzn??wka 1996 vs. KS Weso??a - rocznik 2001135186
 Bug Wyszk??w vs. KS Weso??a - rocznik 2000/01156577
 AON Rembert??w vs. KS Weso??a - rocznik 2002/031457106
 KS Weso??a vs. Sok???? OSiR Serock - rocznik 2000154847
 MKS Agrykola vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03218380
 Victoria Zerze?? vs. KS Weso??a - rocznik 2001/021061109
 KS Weso??a vs. SEMP Ursyn??w - rocznik 2002/03182273
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03199635
 Marcovia Marki vs. KS Weso??a1425103
 KS Weso??a vs. Zwar - rocznik 2002/03178028
 KS Weso??a vs. Unia Warszawa - rocznik 2002/03167073
 KS Weso??a vs. Dolcan Z????bki - rocznik 2000/01238717
 Legia Warszawa vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03204560
 Unia Warszawa 2001 vs. KS Weso??a 2002/03191518
 KS Weso??a vs. GAP Wi????zowna - sparing rocznika 2002/03141235
 KS Weso??a vs. Mazowsze Mi????tne - turniej rocznik 2000/01139897
 KS Weso??a 2002/03 - niebiesko-czerwone mistrzostwa ??wiata 2024150521
 KS Weso??a na otwartym treningu Reprezentacji Polski1055163
 KS Weso??a rocznik 2003 - mini turniej wewn????trzny125566
 KS Weso??a vs. Serce Falenica - rocznik 1998/99178720
 KS Weso??a rocznik 2002 - mini turniej wewn????trzny121041
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - roczmik 2001156130
 KS Weso??a 2000 - mini turniej149675
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20041500205
 KS Weso??a 2002 vs. KS Weso??a 2003 - mecz kontrolny163034
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002 - mecz kontrolny173859
 KS Weso??a 1998 vs. KS Weso??a 2000 - rozgrzewka przed meczem119810
 Halowy turniej Pi??ki No??nej Orze?? Cup - rocznik 2001115434
 Halowy turniej Pi??ki No??nej w Rembertowie - rocznik 20031441163
 KS Weso??a vs. D????br??wka Mi??sk Maz. - mecz kontrolny rocznika 2001/02105324
 KS Weso??a rocznik 1998/99 - mini turniej wewn????trzny118231
 KS Weso??a rocznik 2000/01 - mini turniej wewn????trzny122625
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - mecz kontrolny rocznika 2003129435
 KS Weso??a vs. Akademia Sportu - mecz kontrolny rocznika 2004216270
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2003269254
 KS Weso??a vs. OKS Otwock - mecz kontrolny rocznika 2002208561
 Alegria Cup - halowy turniej w Koby??ce - rocznik 2000/011047101
 KS Weso??a 2001 vs. KS Weso??a 2002/03 - sparing205066
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8120761
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71348249
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 61354164
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 51173176
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4131096
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 31164183
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 21229148
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11214212
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 8114557
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 7117940
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 61291128
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 51318140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 41427144
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 3123874
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 21243140
 Olsztyn 2013 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 i 2004/05 - dzie?? 1139691
 Halowy turniej pi??ki no??nej - roczniki 2002 i 20031355168
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 20001226117
 KS Weso??a vs. UKS B??yskawica - rocznik 2002 (zdj????cia P.Rz.)190224
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa czerwona (zdj????cia A.S.)122813
 KS Weso??a - trening rocznika 2000/01 grupa zielona 119439
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa ??????ta114921
 KS Weso??a - trening rocznika 2002/03 grupa niebieska135665
 KS Weso??a - trening rocznika 2006/07 grupa zielona148427
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Warbud - rocznik 2002112986
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 20001377167
 KS Weso??a vs. Delta Warszwa - rocznik 2004125724
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar ACCO-FIN Sp. z o.o. - rocznik 2003 (zdj????cia S.K.)113396
 Weso??a Indoor Cup 2012 o Puchar Fundacji Orange - rocznik 20011210144
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 2004 (zdj????cia P.Rz.)118797
 Turniej Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998 - I miejsce125222
 Halowy turniej KS Weso??a - rocznik 2003132165
 KS Weso??a vs. Z????bkovia Z????bki 2000 - rocznik 2002/03116278
 KS Weso??a vs. KS Puzn??wka - rocznik 2001144845
 MKS Przysz??o?????? W??ochy vs. KS Weso??a - rocznik 2002223121
 UKS ??agle vs. KS Weso??a - rocznik 2002128412
 KS Grom Lipowo vs. KS Weso??a - rocznik 2001125629
 KS Weso??a vs. AON Rembert??w - rocznik 2002315014
 KS ZWAR vs. KS Weso??a - rocznik 2001115645
 Sok???? OSiR Serock vs. KS Weso??a - rocznik 2000166312
 KS Weso??a vs. Varsovia - rocznik 200010497
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a117135
 KS Weso??a vs. Mazur Karczew - rocznik 2001154754
 GAP Wi????zowna vs. KS Weso??a - rocznik 2002/03267548
 KS Weso??a vs. Drukarz Warszawa - rocznik 2002/03255041
 PKS Life Siennica vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02192413
 KS Weso?????? vs. Legionovia II122552
 Z????bkovia Z????bki 1998/99 vs. KS Weso??a 2000/01110133
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 111367217
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 10122377
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 9126399
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 81276134
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 71193103
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 61277105
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 5118365
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 41264237
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 31211120
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 2120891
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1998/99 i 2000/01 - dzie?? 1112241
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 13148353
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 121334115
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 111266131
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 101322166
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 9129372
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 8136757
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 7123131
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 6103382
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 51165169
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 41301241
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 31176233
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 21313102
 Iwonicz 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03/04/05 - dzie?? 1925151
 ME UEFA 2012 - Polska vs. Rosja108724
 Piknik Weso??a 2012119184
 KS Weso??a - J??zefovia J??zef??w143834
 KS Weso??a - rocznik 2002/03107820
 Turniej Pi??ki No??nej w Sulej??wku - rocznik 2000114965
 KS Weso??a 2000/01 - UKS D????br??wka MMz 2001132641
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20021343116
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 20038898
 KS Weso??a vs. The British School - rocznik 2004130421
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002/03155586
 KS Weso??a - Mazur Radzymin152939
 KS Weso??a - Huragan Wo??omin141742
 KS Weso??a 2000/01 - gra wewn????trzna117627
 KS Weso??a 2000/01 vs. KS Weso??a 1998/99116621
 Korona Cup 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003149878
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Halinowie - rocznik 1998/991291149
 Zimowy Junak CUP 2012 - halowy turniej pi??ki no??nej rocznik 2003154499
 KS Weso??a 2003 B vs. KS Weso??a 2004107614
 KS Weso??a II vs. LKS Rotiavia Nieporent86423
 KS Weso??a vs. PKS Rado?????? - rocznik 20011256114
 KS Weso??a vs. UKS 141 - rocznik 2002193324
 KS Weso??a 2000 - gra wewn????trzna86724
 KS Weso??a vs. MKS Agrykola - rocznik 2003208373
 KS Weso??a 2000 vs. GAP Wi????zowna 1999109620
 Weso??a Indoor Cup 2012 - rocznik 20041175217
 Halowy turniej o Puchar Prezesa GKS Garwolin - rocznik 2000108571
 Mazur Karczew 1999 vs. KS Weso??a 200014509
 Mazur Karczew vs. KS Weso??a - rocznik 2001/02123221
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91200138
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 81114135
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 71123103
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 699696
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5102981
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 41239140
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 394492
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2111863
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 & 2000/01 - dzie?? 8 & 1130973
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 7108769
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6113352
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 51113118
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41018110
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 390569
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2111277
 Lubawa 2012 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1144970
 Halowy Turniej Charytatywny Pi??ki No??nej w Karczewie - rocznik 2001146070
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20001914154
 Weso??a Indoor Cup 2011 - rocznik 20031778181
 Turniej halowy Polonia Warszawa z udzia??em Radek Myn????, Robert Je??- rocznik 2003109972
 KS Weso??a - Victoria Zerze??93725
 KS Weso??a 2003 B - KS Weso??a 200478220
 KS Weso??a 2002 - Korona G??ra Kalwaria99058
 KS Weso??a II - Huragan II Wo??omin880121
 SEMP Ursyn??w - KS Weso??a 200212457
 KS Weso??a 2000 - UWKS Legia Bemowo130410
 KS Weso??a 2002 - ??agle Warszawa98718
 KS Weso??a - Legionovia II75644
 KS Weso??a 2000 - Akademia Imielin8549
 KS Weso??a 2000 - Akademia Ursus9638
 KS Weso??a 2002 - Wilga Garwolin179131
 KS Weso??a 2002 - Drukarz Warszawa114821
 KS Weso??a 1995 - Znicz Pruszk??w73425
 Akademia Bemowo - KS Weso??a 200083112
 KS Weso??a 2002 - mecz100030
 MUKS Praga - KS Weso??a 1998107137
 Nasi zawodnicy na meczu Ligi Europejskiej: Legia Warszawa - Hapoel Tel-Awiw67519
 KS Weso??a 2000 - rozgrzewka9635
 ZWAR Mi????dzielesie - KS Weso??a 2002182924
 Junak CUP 2011 - turniej pi??ki no??nej rocznik 2003160066
 Victoria Sulej??wek - KS Weso??a 2000163015
 KS Piaseczno - KS Weso??a 2000285510
 KS Weso??a 2002 - Mazowsze Mi????tne173818
 KS Weso??a 1998 - Varsovia Warszawa85113
 KS Weso??a 2000 - KS Ursus213013
 KS Weso??a 2002 - Victoria Sulej??wek141138
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14100258
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13810149
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1293570
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1189776
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1087495
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 91125163
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8916138
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7973204
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6879221
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 590557
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4977198
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 391076
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 2885106
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 195598
 KS Weso??a 2004 - trening8586
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 1081532
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 996960
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 81286130
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 782823
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 6842105
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 5922166
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 41079248
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3956165
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 2993101
 Ko??obrzeg 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 188370
 Weso??a Family Cup 201196195
 KS Weso??a 1998 - Promnik ????askarzew190422
 KS Weso??a 1995 - Piast Piast??w - II MLTS85517
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 B/C - Mazowsze Mi????tne12971
 Mistrzostwa Dzielnicy Weso??a klas IV - DwaOgnie (zawodnicy KS Weso??a)68215
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003 - cz 278941
 adidas Football Chalenge 2011 - KS Weso??a 2000 i 2003 & Lukas Podolski831224
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000168331
 Weso??a Cup 2011 - Og??lnopolski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003111433
 KS Weso??a - Cezar Konstacin - rocznik 20007925
 KS Weso??a - Kosa Konstacin - rocznik 20008044
 KS Weso??a - Watra Mrozy - rocznik 1998161133
 Trening rocznika 2000/2001 w Starej Mi??osnej73610
 KS Weso??a - Amur Wilga - rocznik 1998168618
 Trening bramkarski 2000/02 - prowadzi trener Robert Gubiec137528
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - dzie?? 2191972
 Mi????dzynarodowy Turniej Pi??ki No??nej - MOSP CUP 2011 Jagiellonia Bia??ystok rocznik 2000 - przyjazd oraz dzie?? 1132167
 Mecz kontrolny Or??y Zielonka - KS Weso??a - rocznik 20009194
 Mecz kontrolny UKS 141 - KS Weso??a - rocznik 200086811
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2003 - KS Drukarz 20038389
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - The British School 19999638
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w W????growie - rocznik 2002162020
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 - UKS Energetyk Kozienice 199895351
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7103186
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 6103682
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 595359
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 482850
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3976125
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 284290
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 1807104
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 794182
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 61009119
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 574588
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 4109270
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 3828170
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 278880
 Kozienice 2011 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2002/03 - dzie?? 186279
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Redzie - rocznik 19971111100
 Weso??a Indoor League 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200284018
 Weso??a Indoor Cup 2011 - Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 200182723
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2000 vs. Advit Wi????zowna 19998093
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej w Weso??ej - rocznik 1998126248
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2002/03 vs. Advit Wi????zowna 200118394
 Mecz kontrolny KS Weso??a 2001 vs. Z????bkovia Z????bki 200079410
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 2001 (fot. BKS Lublin)125939
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Lublinie - III Edycja BEKSA CUP - rocznik 200178228
 Mecz kontrolny KS Weso??a vs Mazowsze Mi????tne - rocznik 2000181914
 Mecz Legia Chamiopns League vs rocznik 200010526
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Ursusie - rocznik 2000112812
 XII Noworoczny Halowy Turniej Pi??ki No??nej organozowany przez KS Skra Cz????stochowa - rocznik 2000131637
 Weso??a Indoor Cup 2010 - Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2003136050
 Weso??a Indoor Cup 2010 - II Halowy Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 2000194052
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 2001130947
 Halowy Turniej rocznika 2000 - AON Rembrt??w66523
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 104921
 Bramkarze na treningu KS Weso??a 2000-03 na hali w Gimnazjum 119 8626
 Trening KS Weso??a 1995/97 na hali w Gimnazjum 119 7909
 Trening KS Weso??a 2002/03 na hali w Gimnazjum 119 116215
 Trening KS Weso??a 2000/01 na hali w Gimnazjum 119 101711
 Hala Sportowa w Gimnazjum 119 - otwarcie20453
 Cuiavia Cup 2010 - II Og??lnopolski Turniej Halowy - rocznik 2000123353
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2002 - organizator KS Delta Warszawa134938
 Turniej Sportowy Talent - rocznik 2001 - organizator KS Delta Warszawa112632
 Nowa Hala Sportowa w Weso??ej - Gimnazjum 119 - grupa 2000/01 i 200312901
 Otwarte Obiekty Sportowe w Szk P. 174 - trening prowadzi J. Oku??95216
 Cezar Konstancin vs. KS Weso??a - rocznik 200021359
 KS Falenica 1999 vs. KS Weso??a 200015296
 Akademia Bemowo vs. KS Weso??a - rocznik 20007884
 Victoria Sulej??wek vs. KS Weso??a - rocznik 2000125532
 KS Weso??a vs. Victoria Zerze?? - rocznik 1999/200011583
 PKS Rado?????? vs. KS Weso??a - rocznik 1999/2000102715
 KS Weso??a II vs. Mazur II Radzymin72215
 Promnik ????askarzew vs. KS Weso??a - mecz rocznika 200015896
 Mecze kontrolne w Nowym Dworze Mazowieckim - KS Weso??a rocznik 200083029
 KS Drukarz vs. KS Weso??a - mecz kontrolny rocznika 2000132310
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 14 - powr??t65316
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 13 - poranny rozruch69917
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - urodziny66228
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 12 - trening93821
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - film6565
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 11 - turniej 200078741
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 117011
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 106167
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - morze91155
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 9 - trening92064
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - morze873156
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 8 - trening90554
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 7 - trening93313
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 5 - film73514
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - ogl????danie meczu75417
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 1996 - dzie?? 4 - mecz kontrolny78212
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 4 - trening73012
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 3 - trening i mecz kontrolny z KS Falenica92850
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 254910
 W??adys??awowo 2010 - ob??z pi??ki no??nej rocznik 2000/01 - dzie?? 160430
 SEMP Ursysn??w vs. KS Weso??a - rocznik 1999/200012138
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator Life Siennica84943
 KS Weso??a vs. ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych84324
 KS Weso??a vs. Bro?? Radom - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych87344
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecze turniejowe oraz zako??czenie70144
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - dru??yny5749
 I Rodzinny Turniej - Weso??a FAMILY Cup 2010 - mecz Zawodnicy vs. Rodzice78672
 KS Weso??a vs. Mazur Radzymin - mecz Senior??w - klasa A168316
 KS Weso??a vs. Olimpia Warszawa - I Mazowiecka Liga Junior??w M??odszych86959
 Mini Legia CUP - Halowy Turniej rocznika 2000 na Bemowie123333
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Narew CUP 2010 w Ostro??????ce - rocznik 2000111841
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej Mazovia CUP w Tomaszowie Mazowieckim - rocznik 2000132329
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej BeKSa CUP w Lublinie - rocznik 2002164375
 Og??lnopolski Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Radomiu - rocznik 2000125980
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej w Siennicy - rocznik 200085448
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - powr??t16654
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 8185129
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 7185213
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 6196148
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 5200924
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice19767
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - basen247055
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 4 - sparing z UKS Kozienice191168
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 3176717
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 2182031
 Ob??z rocznika 2000 w Kozienicach - dzie?? 1187637
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej BEKSA CUP- Hala Globus w Lublinie - rocznik 2001140684
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie142867
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej - Weso??a Indoor Cup 2009 - rocznik 2000 - mecze149681
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON6084
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej Bro?? Radom- rocznik 20011124109
 Halowy Turniej Pi??ki No??nej rocznika 2000 i 1998 w Siennicy1408214
 Wojew??dzki Turniej Halowej Pi??ki No??nej w Lublinie - rocznik 2000786134
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 1998128632
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON88235
 Og??lnopolski Turniej Halowy Pi??ki No??nej UKS Legia & Znicz Pruszk??w - rocznik 20001337187
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Akademia Ursus - rocznik 2000108631
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - zako??czenie98719
 Turniej Halowy Pi??ki No??nej Delta Cup - rocznik 2000 - mecze129554
 Mecz klasy A - KS Weso??a - UKS B??yskawica87114
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 - organizator AON115346
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z GKP Targ??wek80914
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - zako??czenie120142
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2001 - organizator CWKS Legia - mecze122929
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 - MUKS Praga rocznik 199970314
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z ??wit Nowy Dw??r Maz.85718
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - zako??czenie122036
 Turniej Pi??ki No??nej rocznik 2000 w Siennicy - rozgrzewka i mecze122147
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2000 z Akademia Imielin 20007032
 Mecz klasy A - KS Weso??a - Korona Jad??w90029
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2002 ze ZWAR Mi????dzylesie 200298211
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 200177917
 Mecz kontrolny KS Weso??a rocznik 2001 ze ZWAR Mi????dzylesie 2001 - fot. Kasia Dorsz123111
 Mecz KS Weso??a rocznik 2000 z SEMP Ursyn??w 19996963
 Mecz KS Weso??a rocznik 1998 z Life Siennica9545
 Mecz KS Weso??a rocznik 1996 z WOSiR Wyszk??w92420
 Trening bramkarski - prowadzi trener Robert Gubiec190024
 Mecz KS Weso??a rocznik 1997 z RKS Ok????cie - WLM151278
 Mecz rocznika 1996 z Wkr???? Pomiech??wek132625
 Turniej rocznik 1999 - Agape Bia??o??????ka - udzia?? rocznika 2000/01141473
 Mecz klasy A - KS Weso??a - ??wit II Nowy Dw??r Mazowiecki72130
 Mecz klasy B - KS Weso??a II - KS Falenica293055
 Mecz Pucharu Polski - KS Weso??a vs. PKS Rado??????82521
 Mecz kontrolny (4) KS Weso??a z AON Rembert??w59114
 Mecz kontrolny (1) KS Weso??a z AON Rembert??w8967
 Ob??z dzie?? 14 - powr??t4787
 Ob??z dzie?? 1362519
 Ob??z dzie?? 11 - sparing rocznika 1993 z F.K. Czertanovo (Rosja)7347
 Ob??z dzie?? 11 - w hotelu55919
 Ob??z dzie?? 10 - sparing rocznika 2000 z 19975167
 Ob??z dzie?? 9 - basen78229
 Ob??z dzie?? 9 - trening 200060427
 Ob??z dzie?? 855813
 Ob??z dzie?? 7 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z KS Weso??a (1996)95062
 Ob??z dzie?? 6 - mecz sparingowy KS Weso??a (rocznik 2000) z GKS Kowale (1999)6667
 Ob??z dzie?? 5 - podsumowanie sezonu 2008/200972957
 Ob??z dzie?? 5 - basen59125
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - zako??czenie turnieju153163
 Remes CUP 2009 - dzie?? 4 - mecz p????fina??owy 1995115841
 Remes CUP 2009 - dzie?? 448719
 Remes CUP 2009 - dzie?? 366037
 Remes CUP 2009 - dzie?? 267037
 Remes CUP 2009 - dzie?? 174684
 Remes CUP 2009 - roczpocz????cie turnieju68662
 Remes CUP 2009 - przyjazd64615
 Mecz o mistrzostwo Warszawy ??ak??w 11 (rocznik 1997) pomi????dzy Klub Sportowy Weso??a - Legia Warszawa98685
 Mecz rocznika 1995 z Sok???? Ko??biel - Liga Trampkarzy114683
 II Wi????zowski Turniej Pi??ki No??nej - rocznik 1997 i 1999 - udzia?? naszych dru??yn z rocznik??w 1998 i 2000896215
 Mecz KS Weso??a - Legion Warszawa - liga okr????gowa137121
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 20091399133
 KS Weso??a (rocznik 2000) - turniej halowy pi??ka no??na GOSiR Piaseczno 2009 - fot. Leszek950165
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - zako??czenie turnieju153042
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Zdj????cia z mecz??w1945318
 Turniej Pi??ki No??nej WESO????A CUP 2009 - rocznik 2000 - Dru??yny i Zawodnicy255357
 Mecz KS Weso??a - Wilga Garwolin - liga okr????gowa119827
 Zbi??rka przed meczem KS Weso??a II z Puzn??wka 19967116
 Zbi??rka przed meczem rocznika 1996 z Victoria Sulej??wek121318
 Mecz rocznika 1993 z Pogo?? Siedlce - II MLTS83952
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa - I MLJM125522
 Nowe stroje rocznika 2000 i sparing z rocznikiem 199861112
 Mecz KS Weso??a - KS Falenica - liga okr????gowa84257
 Mecz rocznika 1998 z Advit Wi????zowna - Orliki 7135648
 Mecz rocznika 1996 z OKS Start Otwock - M??odziki113045
 Mecz rocznika 1992 z Mazowsze Mi????tne - I MLJM76649
 Mecz OKS Start II Otwock - KS Weso??a141986
 Turniej Remes Cup Opalenica 2008 - wspomnienia307042
 Mecz rocznika 1997 z Victoria Zerze??987121
 Mecz rocznika 1993 ze Sparta Jazgarzew - II MLTS112961
 Mecz rocznika 1992 z Legion Radom188750
 Mecz rocznika 1996 z KS Falenica149489
 Mecz rocznika 1992 z Znicz Pruszk??w - I MLJM164947
 Mecz KS Weso??a II z Junak Warszawa79658
 Mecz rocznika 1992 z ??wit Nowy Dw??r Mazowiecki - I MLJM119675
 Mecz rocznika 1992 z Legia S.S.A. - I MLJM134782
 Mecz rocznika 1997 z Watra Mrozy176815
 Mecz rocznika 1993 z Znicz Pruszk??w - II MLTS130418
 Mecz rocznika 1992 z Delta Warszawa - I MLJM135655
 Mecz rocznika 1992 z Pogo?? Siedlce - I MLJM153581
 Mecz rocznika 1993 z Drukarz Warszawa - II MLTS225468
 Mecz rocznika 1992 z KS Piaseczno - I MLJM125647
 Turniej halowy rocznik 2000 - AON Rembert??w - udzia?? rocznik??w 2000 i 2001129298
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 1999161244
 Turniej halowy rocznik 1999 - AON Rembert??w - udzia?? rocznika 2000150636
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z Burz???? Pilawa88429
 Mecz sparigowy KS Weso??a II z B??yskawic???? Warszawa77458
 Turniej rocznik 1994 - Stanis??aw??w CUP 2009134096
 Mecz sparingowy KS Weso??a II z AON Rembert??w100575
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza fina??owa107362
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - faza grupowa1345104
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w - przed turniejem1386171
 Turniej rocznik 1998 - AON Rembert??w167771
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 9310894
 Turniej AON Rembert??w dla rocznika 1992 z udzia??em KS Weso??a 93114448
 Turniej rocznik 2000 - AON Rembert??w121399
 Trening rocznika 199676540
 Mecz sparingowy rocznika 2000 ze ZWAR Mi????dzylesie84240
 Mecz rocznika 1992 z Radomiak Junior Radom107265
 Mecz rocznika 1993 z Unia 97 Sochaczew94577
 Mecz rocznika 1992 z Polonia Warszawa153753
 Mecz rocznika 1992 z GKP Targ??wek74927
 Mecz rocznika 1998 z Kadr???? Rembert??w7285
 Mecz rocznika 1992 z Olimpia Warszawa14835
 Mecz rocznika 1993 ze ??witem Nowy Dw??r Maz.6853
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 19967508
 Mecz LO z OKS Otwock II82437
 Mecz rocznika 1992 z Legionem Radom74649
 Mecz senior??w KS Weso??a - ??bik Nasielsk103514
 Mecz rocznika 1995 z AON Rembert??w9495
 Mecz B-klasy z Junakiem Warszawa82512
 Mecz rocznika 1992 z Delt???? Warszawa 62716
 Mecz Weteran??w pomi????dzy KS Weso??a - Mirk??w203821
 Zako??czenie sezonu Pi??ka No??na 2007/2008122844
 Mecz bara??owy o II lig???? - OKS Otwock - Stal Niewiad??w128675
 Mecz B-klasy z Puzn??wka 1996142770
 Turniej 91 - MiniEuro2008 - w Otowcku - mecz z Lennestadt113042
 Mecz rocznika 1992 z Koron???? Ostro??????ka106415
 Mecz rocznika 1993 z Junior Ursyn??w133667
 Trening rocznika 1998104338
 Mecz B-klasy z WKS Puzn??w120625
 MEcz rocznik 1992 z Mazowsze Gr??jec135722
 Mecz senior??w KS Weso??a - Sok???? Serock126864
 Mecz rocznik 1996 z AON Rembert??w145015
 Trening rocznika 199374525
 Trening rocznika 199277924
 Mecz 92 z Mew???? Mi??sk Mazowiecki88674
 Mecz B-klasy z Rokol???? Otwock Wielki150260
 Mecz 92 z Ursusem101879
 Sparing 97 z Delta Warszawa99827
 Mecz LO z PUG Bielany158342
 Mecz LO z Vicotri???? Zerze??78911
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r74335
 Sparing LO z Drukarzem (3:2)67812
 Turniej 92 w Pruszkowie151046
 Turniej 92 w ????odzi103458
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (2z2)108636
 Turniej 92 `Delta` - og??lnopolski 07 (1z2)102629
 Turniej w Weso??ej - rocznik 9667823
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (2z2)128858
 Turniej 92 `Delta` - mazowsze 07 (1z2)119844
 Turniej w Weso??ej - rocznik 92844135
 Mecz LO z Falenic????75618
 Mecz 92 z Mazowszem Gr??jec93350
 Przed 93 meczem z Gwardi????66210
 Mecz 92 z ??witem Nowy Dw??r Maz.72340
 Mecz 92 w Ursusie89446
 Mecz 93 z Agrykol????7275
 Mecz LO z PUGiem74025
 Mecz LO z Victori???? Zerze??90259
 Mecz LO z ??witem II Nowy Dw??r63021
 Sparing 92 z KS Piaseczno`92123247
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (so i nd) - inne1685117
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (niedziela)130368
 Turniej o Puchar Burmistrza Dzielnicy Weso??a im. Paw??a Rakowieckiego (sobota)150854
 Ob??z Letni - ostatni trening i wyjazd79857
 Ob??z Letni - grill (2)66322
 Ob??z Letni - OKS II : Kolejarz Chojnice97012
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (po treningu)62827
 Ob??z Letni - o??rodek6466
 Ob??z Letni - OKS II : Chojniczanka Chojnice814150
 Ob??z Letni - KS Weso??a 97 (trening)71832
 Ob??z Letni - KS Weso??a 93 (sparing)78779
 Ob??z Letni - grill (1)662107
 Ob??z Letni - KS Weso??a : OKS II90567
 Ob??z Letni - pierwsze treningi81870
 Ob??z Letni - przyjzad71020
 Turniej 92 `KS Weso??a 92`907187
 Mecz B klasy z ????omiankami102137
 Mecz 92 z Victori???? Sulej??wek80228
 Mecz LO z Falenic????89054
 Mecz B klasy z BKP Targ??wek78428
 Mecz 92 z Promnikiem ????askarzew63829
 Mecz LO z Marymontem7126
 Mecz 92 ze ZWARem77667
 Mecz 92 z Koron? G??ra Kalwaria904168
 Turniej 91 - MiniEuro2007 - OKS80977
 Mecz 92 z CWKS Legi? W-wa6878
 Mecz 92 z Tarpanem Tarczyn73026
 Mecz 92 z Wilg? Garwolin87068
 Mecz 92 z Watr? Mrozy66317
 Mecz 93 z Varsovi?87337
 Mecz 93 z Burz? Pilawa65826
 Mecz 92 z Mazurem Karczew73271
 Mecz LO z Wkr? Pomiech??wek (u siebie)129571
 Turniej 92`Delta`70819
 Turniej 92 `Delta`64816
 Turniej 92 Szanajcy dla 9182427
 Turniej 92 AON73631
 Mecz 93 z Falenic?72723

[KLUB] [BADMINTON] [PI?並A NO??NA] [PI?並A SIATKOWA] [SZACHY] [TENIS STO?丱WY] [?乁CZNICTWO] [BRYD??
[Kontakt] [Sekcja] [Praca] [Sprz锟?t Sportowy] [Turnieje] [Bramkarze] [PI?锟終A DLA RODZIC??W] [KS Weso??a] [KS Weso??a 2008] [KS Weso??a 2009] [KS Weso??a 2010] [KS Weso??a 2011] [KS Weso??a 2012] [KS Weso??a 2013] [KS Weso??a 2014] [KS Weso??a 2015] [KS Weso艂a 2016